Nejtajnější přání vaší duše. Jedna z karet vám pomůže odhalit dlouho potlačované touhy

Naše budoucnost i osud jsou v našich rukou. Pokud bychom se mohli soustředit pouze na skutečné touhy své duše, a ne tolik na to, co se děje kolem nás, všechno by bylo jednodušší. Je to tak, že se mnohokrát necháme unést prostředím – co bychom měli a neměli, co je přijatelné a co ne atd. Možná už jste hluboko v sobě potlačili všechna svá přání v důsledku tlaku těchto společenských norem a sami netušíte, co byste v životě opravdu chtěli. Pokud máte takový pocit, zkuste to teď napravit. Vyberte si jednu z karet, která vás zaujala na první pohled, a zjistěte, jaké jsou vaše nejtajnější tužby.

Rovnováha

Vaše duše chce jediné – rovnováhu a upřímnost. Jste člověk, který se vždy řídil spravedlností, povinností a morálkou. Vaše duše potřebuje určitou striktnost, aby fungovala, ale zároveň chce, abyste se cítili sami sebou. V tuto chvíli poskytujete svým pocitům malý prostor. Postarejte se o to, co musíte, ale zároveň beze strachu naslouchejte svému srdci.

Úspěch

Hluboko uvnitř toužíte po úspěchu. Vroucně chcete být tím nejlepším ve svém oboru, aby vás ostatní obdivovali a respektovali. Lidé kolem vás mají o vás tu nejlepší představu už teď, považují vás za člověka s hodnotami. Problém je ale v tom, že váš strach vám brání v dalším kroku. Víte, že váš sen je možný pouze tehdy, budete-li trochu riskovat, víte, že máte kapacitu, talent i prostředky, ovšem vždy si najdete nějaké “ale”. Pamatujte, že když zůstanete na půl cesty, nikdy nebudete šťastní.

Svoboda

Cítíte se zcela uvězněni svým prostředím. Možná je to vaše rodina, přátelé nebo povinnosti či všechno dohromady. Máte pocit, že se příliš staráte o ostatní a málo o sebe. Jste člověk, který vždy chce pro ostatní to nejlepší, cítíte se za každého zodpovědný. A tak váš život plyne. Je čas, abyste konečně mysleli na sebe. Musíte začít upřednostňovat sami sebe, život máte jen jeden. Máte právo být šťastní, i když někdo kolem vás není.

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Namastest.net