Některé ženy jsou přitažlivé, některých žen se muži bojí. Šest typů žen, které k smrti děsí muže

Existují typy žen, které jsou pro muže neodolatelné a naopak také ženy, které je přímo děsí. Podle odborníků existují určité ženské osobnosti a vlastnosti, které odrazují většinu mužů a chtějí utéct, jak jen mohou. Nejedná se přitom jen o charakteristiku silných a nezávislých žen, ale i mnoho dalších. Dnes se podíváme, kterých šest typů je na tom nejhůře a muži s nimi nechtějí mít nic společného.

Stres a nezralost

Ve chvíli, kdy se vztah stane návykovým, jde o velmi špatné znamení, které může být utrpením pro obě strany. Nezralost je možná roztomilá v šestnácti, ale téměř ve třiceti už rozhodně ne. Emocionálně nezralá žena vytváří pocit nejistoty a vede muže k myšlenkám, jestli vůbec jejich vztah bere vážně a má to nějakou budoucnost.

Narcisismus

Narcistická žena je taková, která neustále hledá a vyžaduje pozornost ostatních, a chce vždy mluvit pouze o sobě. Ve skutečnosti má většinou falešný smysl pro velikost, protože věří, že je nadřazená všem ostatním. Takové ženy skutečně nejsou žádoucí a dlouho s nimi nevydrží nejen muži, ale ani jejich kamarádky. Vztah s neustále vystresovanou a velmi závislou ženou ale také není žádný med.

Ženy posedlé vzhledem

Žena, která je šíleně posedlá svým vzhledem, rozhodně muže děsí. Sebeláska a péče o sebe není nic špatného a všechny ženy by to měly dělat. Pokud ovšem věnujete až příliš velkou pozornost tomu, co jíte, jak se oblékáte, chodíte neustále do posilovny a dáváte jasně najevo, že váš vzhled je to hlavní, partnera to dříve nebo později odradí.

Neschopné činů

Ženy, které neustále mluví o tom, že něco udělají, ale nikdy toho nedosáhnou, také nejsou přitažlivé. Muž v takovém případě nemůže věřit ani jejím slovům a navíc podobné ženy většinou ignorují potřeby toho druhého. Poslední jsou femme fatale, které jsou sice fascinující a okouzlující, ale nakonec zlomí srdce každého muže, který se jim dostane do rukou.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Citifmonline.com