Nenapravitelný student dělal učitelům každý den ze života peklo! Jednoho dne se ve škole objevil jeho otec a uštědřil mu nezapomenutelnou lekci!

Pro teenagery není nic trapnějšího, než si vyjít se svými rodiči. Když tedy otec 17letého syna zjistil, že jeho chování ve škole zcela nekoresponduje s tím, co se od správného studenta očekává, uvažoval, jak jej nejlépe potrestat. Přemýšlel nad zákazem používání mobilního telefonu nebo domácím vězením, ale pak dostal geniální nápad, za který mu rodiče celého světa gratulují.

Učitel několikrát informoval rodiče, že jejich dospívající syn Brad vyrušuje během vyučování, a proto se jeho otec Bradley rozhodl stanovit synovi ultimatum. „Jestli obdržím ze školy ještě jeden telefonát o tom, že v hodinách vyrušuješ, objevím se ve škole a budu celou dobu sedět vedle tebe,“ vyhrožoval synovi. Brad si samozřejmě myslel, že se jedná pouze o plané řeči a pokračoval dál ve svém nevhodném chování. A Bradley dostál svému slovu! Další den vstoupil Brad do učebny fyziky a ke svému zděšení zjistil, že na něj otec čeká v lavici.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Ostatní spolužáci si užívali Bradovo trápení a horko těžko v sobě dusili smích. Bradova sestra i matka sdíleli příběh na sociálních sítích, který okamžitě obletěl celý internet. „Užili jsme si velikou zábavu, ale víc než to doufáme, že tento trest Brada ponaučil a již nebude vyrušovat v hodinách fyziky,“ napsala Bradova matka.

Stejně tak doufá i Bradley, protože i jeho stálo veliké přemáhání, aby do třídy vůbec vstoupil. „Nemyslím si, že bych to udělal znovu, doufám, že to byla pouze jednorázová akce,“ řekl otec.

Co říkáte na tento netradiční způsob výchovy? Dokázali byste udělat něco podobného? Dejte nám vědět do komentářů a sdílejte článek mezi ostatními rodiči, pokud si myslíte, že Bradley udělal správnou věc.

Zdroj: en.stories.newsner.com