Nenapravitelný student dělal učitelům každý den ze života peklo! Jednoho dne se ve škole objevil jeho otec a uštědřil mu nezapomenutelnou lekci!

Pro teenagery není nic trapnějšího, než si vyjít se svými rodiči. Když tedy otec 17letého syna zjistil, že jeho chování ve škole zcela nekoresponduje s tím, co se od správného studenta očekává, uvažoval, jak jej nejlépe potrestat. Přemýšlel nad zákazem používání mobilního telefonu nebo domácím vězením, ale pak dostal geniální nápad, za který mu rodiče celého světa gratulují.

Učitel několikrát informoval rodiče, že jejich dospívající syn Brad vyrušuje během vyučování, a proto se jeho otec Bradley rozhodl stanovit synovi ultimatum. „Jestli obdržím ze školy ještě jeden telefonát o tom, že v hodinách vyrušuješ, objevím se ve škole a budu celou dobu sedět vedle tebe,“ vyhrožoval synovi. Brad si samozřejmě myslel, že se jedná pouze o plané řeči a pokračoval dál ve svém nevhodném chování. A Bradley dostál svému slovu! Další den vstoupil Brad do učebny fyziky a ke svému zděšení zjistil, že na něj otec čeká v lavici.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce