Neskutečná proměna ženy s divokými kudrnatými vlasy. Po návštěvě věhlasného salonu vypadá jako Elizabeth Taylor

Diane ze St. Louis Park v Minnesotě je další ženou, která prošla neskutečnou proměnou u věhlasného stylisty a kadeřníka Christophera Hopkinse, který je hvězdou pořadu, ve kterém hrají hlavní roli změny. Tentokrát se podařila opravdu výjimečná proměna, kdy 62letá žena s divokými kudrlinami se proměnila o deset let mladší Elizabeth Taylor! Vypadá opravdu nádherně, k tomu se cítí lépe, to je i cíl, který je hlavním poselstvím jednotlivých dílů pořadu Proměna (The Makeover Guy).

Práce a starosti v hlavní roli

Zůstat krásná a mladistvého vzhledu, takové rady lze najít v každém módním časopise, ale ve skutečnosti je to mnohem těžší. Ženy totiž tíží rodinné a pracovní povinnosti, léta přibývají, a ne každý má peníze a čas na to, aby mohl navštěvovat drahé kosmetické a kadeřnické salony, aby zůstal šik. To je i případ Diane, která se jednou podívala do zrcadla a zhrozila se. „Kdo je ta žena se suchými a neposlušnými vlasy, vráskami a unavenou pletí?“ ptala se sama sebe.

Christopher miluje silné příběhy

A právě takovým ženám chce ukázat novou cestu Christopher Hopkins, který je mediální hvězdou a skvělým kadeřníkem, který chce pomoci nejen se změnou účesu, ale především chce obnovit vyhaslou jiskru dam ve středním věku. „Jde o posílení sebe sama, vidím, jak jim roste se změnou sebevědomí,“ říká odhodlaně Christopher v rámci svého pořadu Proměna, kde prezentuje různé tipy na domácí péči pro zkrášlení a mladistvý vzhled.

Vypadá nádherně

Christopher si v tomto díle vezme do práce Diane, která dostala šanci na změnu v jeho salonu. Kromě šedin ji trápí suché krapaté a kudrnaté vlasy. V první řadě proto Christopher zacílil na vlasy, kterým změnil barvu i vzhled pomocí střihu i úpravy. Poté se vrhl na líčení a make-up, především chtěl upozornit na krásné Dianiny oči. Netrvá dlouho a Diane vypadá božsky a jako dvojice Elizabeth Taylor. „Nyní v důchodu se chci soustředit na sebe, ještě není pozdě!“ říká sebejistě Diane na konci pořadu a sama doufá, že díky jejímu novému já najde i nového životního partnera.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: MakeoverGuy