Co muži před svou partnerkou nejčastěji tají. Tentokrát nejde o nevěru

I v těch nejstabilnějších vztazích může občas jeden z partnerů toužit po větší svobodě a nezávislosti. Proto se občas může stát, že váš muž půjde a udělá jednu konkrétní věc. Tentokrát nemluvíme o nevěře nebo jiné velké zradě. Nová studie odhalila, že muži mnohem častěji než ženy jednají za zády své drahé polovičky. Nejčastěji se jedná o rekonstrukci domácnosti.

Tentokrát se muž nepochlubí

Třetina mužů vytvoří projekt na vylepšení domácnosti, aniž by se svěřili své partnerce. Ale proč? Vždyť je to přece hezké, když se muž snaží velebit váš společný domov. Vzhledem k tomu že pandemie za posledních dva roky přinutila lidi zavírat se doma, mnozí vymysleli různé projekty, jak vylepšit svůj domov, aby vytvořili lepší prostředí pro práci, cvičení, učení, zkrátka vše, co jsme doposud prováděli spíše mimo domov.

Nárůst výdajů

Přestože mezi kutily patří i ženy, studie potvrdila, že z větší části to byli spíše muži, kteří se pustili do různých změn, aniž by se pochlubili své partnerce. Důvodem byl nárůst výdajů za renovaci. Říká se, že projekty na vylepšení domova jsou skvělým testem vztahu. Pokud chcete vědět, jak na tom s partnerem ve skutečnosti jste a jak se umíte společně vypořádat se stresem, zkuste se pustit do renovace. Shodnout se nebo dodržet rozpočet byl problém pro 80% párů, zatímco 43% uvedlo, že nesouhlasí se stylem nebo vkusem toho druhého.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Bestlifeonline.com