Konec listopadu ve znamení romantiky. Tři znamení zvěrokruhu, jejichž milostný život se obrátí k lepšímu

Druhá polovina listopadu 2021 bude obdobím romantiky a lásky. Tento okamžik pocítí především tři znamení zvěrokruhu, kterým do života přinese oheň trigon Venuše a Uranu. Pro některé šťastlivce tato astrální konfigurace znamená nádherná setkání, která je nenechají lhostejnými. Štěstí v lásce budou mít především tito jedinci.

Štír

Pro Štíry to bude láska na první pohled. Náhodné setkání, na které Štír jen tak nezapomene. Štír, známý svými výjimečnými vlastnostmi, se bude muset chopit příležitostí, které se mu otevřou, protože existuje velká šance, že se tento náhlý vztah během pár týdnů změní v něco vážného.

 

Býk

Býk bude po 18. listopadu zvláště šťastný v lásce, a to především díky předchozím zkušenostem z minulosti. Býk bude mít šanci prožít stabilní a harmonický vztah, kde komunikace a rovnováha budou na denním pořádku. Jedinci narození v tomto znamení využijí tohoto setkání k realizaci projektů, které jsou jejich srdci blízké, jako jsou například výlety do exotických zemí a speciální aktivity. Tito dva si brzy uvědomí, že jsou pro sebe stvořeni a budou spojeni na celý život.

Lev

Lev, známý svou hrdostí, navzdory všem předpokladům, přizná svůj zájem o osobu, se kterou se setká ve svém pracovním životě. Trigon Venuše a Uranu mu dodá dostatek odvahy, aby se ujal vedení. Naštěstí pro Lva bude tato láska na první pohled vzájemná. Jakmile uplyne období svádění a flirtování, oba poznají, že mají mnoho společného. Přijdou plány do budoucna, výlety a stěhování. Pro své vzájemné pochopení není potřeba ani mluvit, tyto dvě hrdličky si vystačí s pouhým pohledem. Budou v opravdové bublině štěstí.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Astrology.com