Netradiční dekorace bublinkovou folií. Od balení dárků po zdobení dortu

Bublinková fólie je všude, kde nás napadne – v obálkách, nově zakoupeném zboží a co si budeme povídat, je to ta nejlevnější a nejzábavnější hračka, jaká nám dokáže pomoci ulevit od stresu. Ale než pouze praskat pár bublinek a užívat si ten vtipný zvuk, zkuste z ní vyrobit několik zajímavých projektů.

Balicí papír

Bublinkovou fólii natřete svou oblíbenou barvou a postupně od jednoho kraje ke druhému ji přiložte na čistě bílý balicí papír. Trochu přitlačte a poté fólii opatrně sejměte. Počkejte, až barva zaschne a balicí papír znovu zabalte kolem kartonové ruličky.

Plovoucí květiny

Chcete-li originální květinovou dekoraci, odřízněte stonky květin, například růží, a do bublinkové fólie vyřízněte kruh. Prostrčte svazek květin a uspořádejte je do skleněné misky s vodou. Kytice se bude krásně vznášet na hladině. Krásná dekorace každého konferenčního stolku.

Dekorace čokoládového dortu

Potřete fólii rozpuštěnou čokoládou a obalte kolem již upečeného a ztuhlého dortu. Nechte čokoládu ztvrdnout a poté fólii opatrně odstraňte. Výsledkem je svěží čokoládová skořápka se zajímavým vzorem.

Obrázky: Pixabay, Pinterest