Neuvěřitelná proměna šikanované dívky. Posměváčkům vytřela zrak a dnes se živí modelingem

Celine, mladá dívka ze Švýcarska, patřila ve škole vždy k těm stydlivějším. Bylo to především z toho důvodu, že zažila šikanu. Spolužáci se jí smáli za to, jak vypadala. Nosila rovnátka a žádnému z chlapců se nelíbila, což jí ještě ke všemu dávali patřičně najevo. Toužila po jediném – být přitažlivá. Když však dosáhla dospělosti, rozhodla se si svůj sen splnit. A tady je výsledek.

Šetřila na plastické operace

Když se její fotografie po přeměně dostaly na internet, nikdo k nim nebyl lhostejný. Jak muži, tak i ženy. Jejím snem bylo potěšit samu sebe a nemohlo se jí to podařit lépe. Její motivací byly myšlenky na dětství, neustále měla v hlavě urážky od svých spolužáků ze školy. Dala se proto do práce a vše, co si vydělala, šetřila na plastické operace.

Její sen se začínal plnit

Uběhlo pár let a konečně díky úsporám mohla podstoupit plastickou operaci. Její ňadra se 3x zvětšila, podstoupila také plastiku nosu, lícních kostí a hýždí. Za plastické operace utratila téměř 1 milión korun. A rozhodně nelituje, nyní se považuje za šťastnou ženu.

„Nikdy předtím jsem ze sebe neměla dobrý pocit. Byla jsem smutná holka a měla jsem spoustu komplexů. Teď je nemám. Změnila jsem vše, co jsem na sobě nepřijala. Teď žiju tak, jak jsem chtěla. To je to, co ze mě dělá silného člověka. Už mi nikdy nikdo neublíží,“ říká Celine.

Mladá žena se živí modelingem

Z dívky je nyní slavná modelka a na Instagramu má spoustu sledujících. I když se mnoha lidem její proměna příliš nezamlouvá a uvádí, že znetvořila své tělo, je k podobným komentářům lhostejná. Nejdůležitější je, že se ona sama cítí dobře ve svém těle.

Úvodní obrázek: S vědomím Selina Centino, Zdroj: blick.ch