Neuvěřitelné štěstí v neštěstí! Opuštěná fenka pohlédla do tváře smrti hned dvakrát, pak ale zasáhl osud

Ročního křížence huskyho dělilo od smrti pouhých pár minut. Byl nalezen na ulici v Palm Valley v Texasu a nacházel se skutečně v zuboženém stavu. Většina jeho srsti mu chyběla a trpěl klíšťovou chorobou. K tomu všemu, aby toho nebylo málo, byl silně podvyživený.

I přesto, že jej našli záchranáři a přivedli do místního útulku, jeho budoucnost byla velmi ponurá. Proč? Protože na tomto konkrétním místě, pokud je pes označen za „lékařského psa“, je okamžitě určen k podstoupení eutanázie. Ovšem na poslední chvíli se o případu křížence dozvěděl spoluzakladatel nadace pro záchranu psů.

A jak sám řekl: „Protokol v tomto útulku hovoří jasně. Každý „lékařský pes“ je eutanázován, protože přístřešek nemá prostředky ani prostory k jejich ubytování. Věděli jsme tedy, že musíme okamžitě jednat, jinak huskyho čeká jistá smrt.“ Tým dorazil do útulku doslova za pět minut dvanáct a psa, jenž se nakonec ukázal jako fenka pojmenovaná Sky, odvezli k veterináři, kde zůstane, dokud se zcela neuzdraví a nenajde se pro ni nový náhradní domov.

Naštěstí to netrvalo příliš dlouho a jeden takový dům se objevil. Sky se skvěle hodí ke své nové pěstounské rodině a nemohla najít lepší prostředí pro uzdravení než právě tohle.

Žije v rodině s matkou a malými děti, kteří už vlastní několik malých psů, ke kterým Sky dokonale zapadá. Je to neuvěřitelný pes. Nyní už neexistuje ani náznak zoufalého a trýznivého stavu, který donutil Sky pohlédnout do tváře smrti. Teď v jejích očích není žádný strach ani deprese, jen štěstí a radost. Sky je nádherná, milující a užívá si život. A tak to má být!

Jak se vám dnešní příběh se smutným začátkem a šťastným koncem líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org