Neznámí lidé na sociálních sítích odporně komentovali zásnubní fotografie této ženy kvůli její velikosti. Ovšem její reakce všem vytřela zrak a my se z ní můžeme jen poučit

Je znepokojující, jak se někteří lidé mohou chovat k ostatním, které ani neznají. Například tato žena byla zahlcena vlnou kritiky, jakmile zveřejnila své zásnubní fotografie. Někteří lidé si myslí, že jejich anonymita na sociálních sítích jim dává možnost odporně komentovat něčí život a především vzhled. Ovšem tato žena, Mzznaki Tetteh, se nenechala těmito lidmi zostudit a její odpověď všem komentujícím, může být inspirací pro nás všechny.

Poté, co Mzznaki zveřejnila na svém instagramovém profilu zásnubní fotografie se svým snoubencem Kojem, stala se terčem posměchu kvůli své velikosti. „Musím uznat, že jeho paže jsou silnější než můj poslední vztah,“ napsal jeden z uživatelů. Mezi další komentář patřil například i tento: „RIP pro páteř toho muže.“

Mnoho uživatelů, kteří zanechali kruté komentáře pod zásnubními fotografiemi, tak přispěli k tomu, že Mzznakiny snímky se staly hitem internetu. Místo toho, aby se zaměřila na nepříjemnou negativitu, Mzznaki byla vděčná za všechny komplienty a gratulace od druhé přející poloviny uživatelů. „Stále sebevědomá…vaše ohavné komentáře nemohou zničit mé štěstí…díky všem za komplimenty a přání…jsem poctěna,“ napsala na svém instragramovém účtu.

Všem pak zavřela pusu posledními zveřejněnými snímky, které se týkaly její svatby, během které si vzala lásku svého života. „Jsi důvodem, proč se usmívám a proč naše láska rozkvétá na kilometry,“ napsala pod své svatební fotografie.

Jak se vám sebevědomí a neotřesitelné štěstí této ženy líbí? Nám velmi a proto bychom byli rádi, kdybyste její příběh sdíleli mezi svými přáteli a rodinou a ukázali tak všem, že nikdo nemá právo ničit štěstí druhých ohavnými komentáři.

Zdroj: en.stories.newsner.com