Příběh malého chlapce varuje celý svět. Návštěva u babičky se změnila v boj o holý život kvůli obyčejné věci, kterou používáme každý den!

Clare, 33letá matka z Lancasteru v Anglii, se rozhodla vydat varování poté, co její syn musel podstoupit nečekanou operaci pro záchranu jeho života, a to vše jen kvůli obyčejné plastové láhvi s vodou. Rileyho jazyk totiž uvízl v plastové láhvi a začal otékat. Jakmile jej jeho matka vzala do nemocnice, lékaři ji informovali, že malý Riley je v ohrožení života a může zemřít.

Riley byl zrovna u své babičky, když se strašlivá událost přihodila. „Udělala mu svačinu a dala pití na fotbal. Teď se cítí provinile, ale nebyla to její chyba,“ vypráví Clare. Nejdříve jsem si myslela, že o nic nejde, že se vše snadno vyřeší. Odstranila jsem tedy vršek láhve, ale i přesto jazyk nepovolil.

Zdroj: faithpanda.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Celou dobu jsem si myslela, že se nejedná o žádné nebezpečí a bylo by hloupé s něčím takovým běžet do nemocnice, ale Riley neustále křičel: „Zavolej sanitku!“

Ovšem v nemocnici lékaři řekli zcela něco jiného. Víko neustále zůstávalo přilepené na Rileyho jazyku a začal dokonce v zadní části i otékat. V tu chvíli bylo třeba zavolat specialistu, protože situace začínala být vážná. Riley se mohl udusit. Všichni se obávali, že každou minutou přestane dýchat. „To je vážné. Musíme vás varovat, Riley může zemřít,“ sdělili chirurgové. Naštěstí tým 10 lékařů nakonec dokázal víčko odstranit a Riley byl za pár dní opět v pořádku.

Sdílejte tento příběh a varujte ostatní rodiče před možnými nebezpečími, které se skrývají i ve zdánlivě obyčejných věcech, jež používáme každý den.

Zdroj: faithpanda.com