Nošení spodního prádla má svá pravidla. Volba správné velikosti je polovina úspěchu

Vše má svá pravidla, dokonce i nošení prádla. Věřte nebo ne, až 80% žen nosí špatnou velikost spodního prádla. Navíc tím to nekončí, spousta dělá i tu chybu, že spodní prádlo nosí špatně. Abyste se cítila pohodlně a vyhnula se v budoucnosti nepříjemným a trapným situacím, přečtěte si seznam nejčastějších omylů v nošení spodního prádla.

Silikonová ramínka

Přesto, že jsou silikonová ramínka průhledná, lze je zahlédnout pouhým okem. Navíc, na místě, kde je ramínko umístěno, je viditelný lesklý pruh, který značí, že zpod trička něco vykukuje. U tílek a otevřených kusů oblečení je dobré chodit bez podprsenky nebo zvolit spodní prádlo bez ramínek.

Krajkové kalhotky ze syntetických tkanin

Je velice důležité, aby kalhotky, které nosíte každý den, byly vyrobeny z 80% z bavlny a z 20% z elastinu, aby neztratily svůj tvar. Syntetické spodní prádlo je lepší nechat jen pro zvláštní příležitosti.

Bílá pod bílou

Další hrubá chyba – oblékání bílých kalhotek pod bílé kalhoty nebo sukni. Pokud nosíte oblečení z tenkých tkanin, místo bílé noste tělovou barvu a vždy dejte přednost bezešvým kalhotkám.

Černá pod bílou

Trochu jiný, ale podobný případ. Věřte, že prosvítající tmavá podprsenka pod světlým oblečením není nic, co by se dalo považovat za přitažlivé a atraktivní. Kdysi tato kombinace možná byla v módě, ale ten čas už je dávno pryč.

Velikost

Při výběru spodního prádla věnujte zvýšenou pozornost správné velikosti a u podprsenky také délce ramínek. Dobře padnoucí prádlo je 50% úspěchu.