Nový majitel domu při prohlídce suterénu dostal šok! Ve sklepě se dá najít spousta netradičních věcí, ale tohle rozhodně nikdo nečekal

Pracovníci zvířecích záchranných středisek se setkávají s nejrůznějšími situacemi a i když si myslí, že už zažili vše, vždy je čeká nějaké překvapení. Jako například v případě telefonátu, který jednoho dne obdrželi od nového majitele domu, jenž při otevření dveří od suterénu dostal šok. Ve sklepě se najde spousta zajímavých věcí, ale tohle rozhodně nečekal.

Podivný pitbul, opuštěný a připoutaný hleděl na své zachránce a zdálo se, že i přes peklo, které si musel prožít, byl přátelský. Když se skupina lidí vydala po schodech dolů, čekalo ji ještě jedno překvapení – zdálo se, že sklep je dlouhodobě něčím domovem na základě spacích pytlů a dalších důkazů.

Zřejmě nežádoucí nájemník přebýval v suterénu se štěňátkem pitbula a jakmile byl dům prodán, osoba opustila svůj provizorní příbytek. Nikdo si tedy nebyl přesně jistý, jak dlouho bylo osamělé zvíře bez kontaktu se slunečním světlem a jinými potřebami. Navíc, jak mohl být pes utajen před pracovníky realitní kanceláře a inspektory během prodejního procesu?

Zachránci se smířili s tím, že tyto otázky nebudou zřejmě nikdy zodpovězeny, ale i přesto byli spokojeni, když viděli naprosté psí nadšení po propuštění na svobodu. Jednalo se o fenku, která díky své reakci dostala jméno Jumping Bean (skákající fazole).

V útulku, kam byla následně odvezena, se stala rychle oblíbenou, ale přesto každý doufá, že brzy najde nový a milující domov. Jumping Bean už má ty nejhorší časy naštěstí za sebou!

Jak by někdo mohl převzít zodpovědnost za živého tvora, když sám nemá kde bydlet? Takové situace zřejmě nikdo z nás nepochopí, ale naštěstí vše dobře dopadlo a vy nyní můžete tento šťastný příběh sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org