Chcete v roce 2022 koupit nemovitost? Numerologie radí zaručená data, kdy bude nákup úspěšný

Rok 2022 láká k novým začátkům. Na počátku každého nového roku si vždy slibujeme, že budeme některé věci letos dělat lépe, že se poučíme ze starých chyb a že tento rok bude určitě zase o trochu lepší než ten předchozí. Ne vždy se nám to ale podaří. Častokrát jednoduše propásneme skvělé příležitosti, uděláme zásadní chyby ve vztazích, nebo budeme ve špatný čas na špatném místě. Takové věci se prostě dějí. Jak se tomu vyhnout? Ideální je, pokud se máte podle čeho orientovat. A právě numerologie toto řešení nabízí. Díky číslům můžete zjistit nejen to, kdy bude ideální doba změnit práci, ale třeba také pořídit si dítě nebo si koupit nový dům.

Šťastná data pro nákup nemovitosti v roce 2022

Domov je místo, kde žijeme – kde náš život plyne a kde trávíme většinu času. Lidé často říkají, že domov je tam, kde je vaše srdce, ale ve skutečnosti vaše srdce patří místu zvanému „domov“. To je důvod, proč lidé šetří roky a roky, jen aby si koupili svůj vysněný dům, prostor, kde by žili a kde by si vytvořili stovky a tisíce vzpomínek. To je to, o čem lidé sní, toho touží dosáhnout. Jenže koupit v dnešní době novou nemovitost se zdá být skoro až nemožné.

S příchodem nového roku zveme do našich životů Venuši, protože číslu 2022 (tedy v součtu 6) bude vládnout právě Venuše. Kromě toho má rok také energie Měsíce (dominuje číslo 2) a nula (vládne jí Merkur) bude v průběhu celého roku také mít své slovo. S podporou vodních živlů je dost pravděpodobné, že tento rok bude hojný a prosperující. 

Jaký bude realitní trh?

Když se budeme bavit o realitní branži jako celku, bude to vhodná doba pro všechno, co je s tímto oborem spojené. S podporou Venuše budou nemovitosti synonymem pro růst a prosperitu. Pokud tedy uvažujete o investici do nemovitosti nebo o koupi nemovitosti, nyní je pro vás ideální čas. A pořídit si můžete nejen domov pro vaši rodinu, ale také investiční nemovitost nebo rekreační objekt – všechno vypadá podle hvězd pozitivně.

Kdy je ideální nakupovat?

Chápeme, že koupě domu je sen, a proto chceme, aby se v tomto procesu nic nepokazilo. Abychom vám odstranili všechny překážky z cesty, máme seznam termínů, kdy by nákup nemovitosti měl být zcela bezproblémový.

  • Zima: V lednu si můžete vybrat z 14., 20., 21. a 27. dne. Vhodné mohou být i dny v únoru, konkrétně 4., 11., 17., 18., 24. nebo 25. února. Stejně dobře by vám obchod měl vyjít také 3., 4., 10., 11., 17., 24., 25. a 31. března
  • Jaro: Pokud chcete koupit nemovitost na jaře, můžete zvážit jakékoli datum mezi 1., 7., 8., 21., 22., 28. a 29. dubnem. Na květen si můžete vybrat 6., 19. a 26. Pokud máte na mysli spíše až červen, můžete si vybrat libovolné datum z 2., 3., 16. a 30.června
  • Léto: V červenci byste měli koupit nemovitost kupovat pouze 29. V srpnu by bylo lepší vybírat z 5., 25. a 26. Nákup nemovitosti v září by měl bez problémů vyjít 1., 2., 22., 23., 29. a 30. září
  • Podzim: V říjnu byste měli začít s procesem vyřizování koupě domu okolo 7., 14., 20., 21., 27. a 28. dne v měsíci. V listopadu pak 3., 4., 11., 17., 18., 24. a 25. budou vhodná data, zatímco v prosinci byste měli nakupovat jen 1., 8., 9., 15., 23., 29. a 30

Co když nemohu koupit nemovitost?

I když rok 2022 vypadá dobře, pokud jde o nákup nemovitosti, nenechte se odradit, pokud si ji letos nemůžete koupit. Kromě nemovitostí můžete plánovat své investice do akcií a podílových fondů s důrazem na realitní sektor. Díky růstu cen nemovitostí můžete na trhu realit takto snadno vydělat, aniž byste museli investovat mnoho milionů do nákupu domu nebo bytu. Tento rok přeje připraveným, a proto neváhejte, a pusťte se do investování hned zkraje roku, budete mít náskok před ostatními.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: India.com