Velký vztahový horoskop na rok 2022. Znamení zvěrokruhu, která čeká v roce 2022 velká láska

S novým rokem je toho před námi tolik, co musíme udělat a na co se můžeme těšit. Přemýšlíte, jestli bude váš milostný život v roce 2022 lepší? Astrologové a odborníci na vztahy, aby se podělili o znamení zvěrokruhu, která budou mít v roce 2022 štěstí v oblasti lásky a vztahů.

Býk

Lidé tohoto znamení, kteří jsou single, mají nadšji, že se zapletou s někým výjimečným a začnou nový oddaný a věrný vztah. Budou se svým partnerem hluboce propojeni a budou s ním sdílet důležité momenty nadcházejícího roku. Jejich vztah se bude vyvíjet sice pomalu, ale velmi stabilně, a pouto mezi vámi bude velmi silné a trvalé.

Rak

Lidé v tomto znamení mají setkat se svou spřízněnou duší. Jedná se o velmi citlivé vodní znamení, kterému vládne Měsíc, ale na počátku roku jej budou ovládat spíše vášně než klidné emoce. Během tohoto období se mohou cítit špatně, trapně a vyčerpaně. Ale skutečný vztah pronikne do jejich života po první čtvrtině roku, kdy do jejich života nečekaně vstoupí láska. Díky tomu dojde ke spojení duše s novou osobností a jejich mysl bude naplněna štěstím a spokojeností a konečně se budou cítit jako kompletní osoby.

Panna

Předpokládá se, že je to jedno ze šťastných znamení zvěrokruhu v lásce. Jsou to lidé, kteří jsou svobodní a snadno hledají nové lásky. Nový rok však pro ně bude jiný. Mohou najít lásku svého života ve svém starém příteli nebo prostřednictvím nějaké rodinné sešlosti. Je velká šance, že se zamilují na první pohled. Správný čas pro objevení nové lásky je po dubnu 2022, protože tehdy budou mít největší šanci na vytvoření dlouhodobých vztahů a přátelství. Je třeba připravit se na to, že zpočátku mohou nastat potíže v komunikaci, ale to se brzy zlepší, pokud na tom budou od začátku oba pracovat. Panny bývají někdy přelétavé a nestálé, ale pro tento rok by si měli nechat zajít chuť na zálety. Jejich partner pro nic takového nebude mít pochopení a riskují, že by přišli skutečně o lásku svého života, pokud by k něčemu takovému svolili. Vyplatí se proto vyhýbat se všem rizikovým situacím, které by k nevěře mohly svádět.

Štír

Toto vodní znamení je vždy emocionálně citlivé. Ke svým partnerům jsou majetničtí a ve vztahu jsou nároční. To z nich dělá trochu obtížného člověka, pokud jde o milostné vztahy. Od poloviny dubna 2022 budou mít šanci najít požehnání skutečně silné a trvalé lásky. To přinese do jejich života stabilní spojení. Získají také novou zralost a sílu posunout svůj vztah na další úroveň. Ti, kteří jsou v romantickém svazku, budou brát vážně své vztahy a představí svého milovaného nebo milovanou své rodině. Štíři by se měli naučit, že tajemství není nic, co vztahu prospívá. Nejde jen o to, že by neměli nic tajit svému partnerovi, ale také se nebát se svým vztahem vyjít najevo před rodinou, přáteli nebo kolegy. Jejich partner bude toto uznání potřebovat a ocení ho.

Střelec

Podle horoskopu lásky bude rok 2022 úspěšný pro lidi, jejichž znamením zvěrokruhu je Střelec. Ti, kteří mají vztah, budou v tomto období ke svému partnerovi vášnivější a budou chtít prohubovat vzájemné spojení. Během této doby se mohou také zasnoubit s láskou svého života. Lidé, kteří jsou single, budou mít na začátku roku 2022 neobvyklý půvab a přitažlivost, který je učiní atraktivními a oblíbenými pro opačné pohlaví. Je potřeba nebát se seznamovat s novými lidmi, jen tak je možné, že se vám podaří najít nejen potenciální lásku, ale také nová přátelství, která vám mohou v životě hodně pomoci.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com