Objevte květinu vašeho měsíce narození a poodhalte tajemství vašeho pravého já

Naše osobnosti jsou souborem mnoha faktorů a tím, že o sobě průběžně získáváme informace, získáváme i další znalosti, jak využívat své silné stránky nebo naopak zvládat své slabosti. Jedním ze způsobů, jak rozšířit toto sebepoznání, je provedení testů osobnosti. V tom dnešním vám květina, která vládne měsíci, ve kterém jste se narodili, poodhalí tajemství toho, kdo ve skutečnosti jste.

Leden

Pokud jste se narodili v lednu, pak je vaší narozeninovou květinou karafiát. Tato krásná květina vám odhalí, že máte dar dělat radost lidem kolem sebe, i když prožíváte složitou fázi svého života. Vaším cílem je úsměv váš i vašich blízkých. Jste přesvědčeni, že vždy se dá život něčím zlepšit. Když se spojíte s lidmi jako jste vy, vaše dovednosti se ještě zintenzivní a vaše štěstí bude konečně kompletní.

Únor

Lidé narození v únoru vystihuje květina iris neboli kosatec. Jste neuvěřitelně nadaný člověk. Vaším poznávacím znamením je vysoká inteligence a citlivost. Díky spojení těchto dvou vlastností dokážete vždy najít správnou odpověď a nabídnout užitečnou radu a pomoc. Nejlépe se cítíte obklopeni svými přáteli, kteří vás dokáží zbavit vaší občasné stydlivosti.

Březen

Narodili jste se v březnu? Pak je vaší květinou narcis, který říká, že není nic špatného na tom být introvertem. Umět trávit kvalitní čas ve společnosti se sebou samým je neocenitelným darem. Ne každý totiž dokáže být spojen se svým vnitřním já. Možná vám to někteří lidé vyčítají, ale nezapomínejte, že je lepší být sám se sebou než s těmi, kteří vám nic pozitivního nepřinášejí.

Duben

Sedmikráska je vaší květinou, pokud jste se narodili v dubnu. Jste člověk, který vždy a všude přitahuje pozornost. A to díky vaší osobnosti, která je velmi autentická a fascinující. Vaše oddanost všemu, co děláte, je neuvěřitelná. Přátelé i kolegové v práci vědí, že se na vás mohou spolehnout. Vaši radost ze skvěle odvedené práce však občas zkazí nemalé množství závistivých lidí.

Květen

Osoby narozené v květnu jsou představovány konvalinkou. To znamená, že vždy máte jasnou a stimulující představu o tom, jak dělat konkrétní věci. Oplýváte jedinečnou a pozitivní energií, která vám umožňuje vidět život s optimismem a lehkostí. Jen zřídkakdy se urazíte, protože se nenecháte ovlivnit tím, co si o vás myslí ostatní. Jste také vždy připraveni zažít nové a podnětné zážitky.

Červen

Jestliže jste se narodili v červnu, květinou vašeho měsíce je růže, která symbolizuje vášeň doprovázející vás ve všem, co děláte. Máte sklon klást si mnoho cílů, abyste unikli nenáviděným standardům moderní společnosti. Vaším snem je žít opravdový život se vším, co přináší, společně s lidmi, které máte rádi.

Červenec

Narodili jste se v červenci? Pak vás zastupuje stračka, která vám vždy radí, abyste byli hrdí na to, kdo jste a co děláte. Kombinovat vnitřní krásu s tou vnější není vůbec snadné. Ale vy máte tak zvláštní auru, že ji můžete vidět i z dálky. Jste člověk, který mění svět a jednoho dne se naučíte rozpoznávat své kvality.

Srpen

Je-li vaším měsícem narození srpen, tak je vaší narozeninovou květinou mečík, který představuje moudrost. Jste člověk, který má veškerou sílu nezbytnou k tomu, aby čelil všemu, co mu život postaví do cesty. Vaše zkušenosti z minulosti jsou vždy užitečné pro správná budoucí rozhodnutí. Když už se náhodou zmýlíte, nemáte problém chybu rozpoznat a přiznat. Ze svých chyb se vždy poučíte. Jste příkladem pokory a rovnováhy.

Září

Astra je vaše květina. Jednou z vašich nejdůležitějších vlastností je empatie. Obvykle se nenecháte ovlivnit negativními postoji druhých, protože jste přesvědčeni, že v každém člověku je něco dobrého. Nikdy se nestyďte za své schopnosti, jste pokladem, kterého si musí každý vážit.

Říjen

Měsíci říjnu vévodí měsíček. Jste člověk, který tvrdě pracuje a neustále se věnuje tomu, aby se zlepšoval. Jste vždy ochotni nabídnout pomoc a přispět k rozvoji svého okolí. Často čelíte nevděčnosti a nevíte, jak s ní zacházet. Ne každý vám oplácí vaše úsilí, takže se soustřeďte pouze na svou část a nechte ostatní, aby se postarali o důsledky svých činů.

Listopad

Vaší narozeninovou květinou je chryzantéma. Jste člověk velmi připoutaný k myšlence a rozvoji vaší mysli. Neustále hledáte aktivitu, která vám umožní analyzovat sebe a své chování. Neustále se vyvíjíte a staré návyky nahrazujete novými.

Prosinec

S prosincem je spojena vánoční hvězda. Nejste člověk, který miluje dav, spíše u vás převládá plachost a strach z toho, že budete ignorováni. Váš skutečný charakter se projeví ve chvíli, kdy jste s lidmi, kteří vám jsou opravdu blízcí. V tom případě projevíte veškerou svou kreativitu a smysl pro humor.

Úvodní obrázek: Pixabay, Zdroj: Bloomandwild.com