Oblíbená sexuální poloha: Co všechno dokáže prozradit o vaší osobnosti?

O osobnosti člověka toho může prozradit hodně. Od obrázkových testů přes oblíbené jídlo a znamení zvěrokruhu až po oblíbenou sexuální polohu. Vše, co děláme, co se nám líbí, co v životě preferujeme, jak se vyjadřujeme, jakou práci si vybíráme, vypovídá, jací jsme lidé. Kolikrát to ani my sami netušíme, je to ukryto v našem podvědomí. Přečtěte si, jaká jste osobnost podle oblíbené sexuální polohy.

Misionářská pozice s partnerem nahoře

Klasická poloha se umístila na prvním místě v průzkumu. Až 27% účastníků ji hodnotilo jako svou oblíbenou sexuální polohu. Tato pozice, stará, ale dobrá, byla více oblíbená u žen než u mužů, protože rády nechali svého partnera převzít vedení. Pokud je misionář i vaší oblíbenou sexuální polohou s partnerem nahoře, může to znamenat, že jste trochu stydliví a potřebujete získat sebejistotu.

Poloha takzvaně na pejska

Opět zde přejímá kontrolu partner. Povaha techniky této pozice může pro některé znamenat, že hloubka průniku je až příliš. Pokud si to však nemyslíte, a naopak ji vyhledáváte, znamená to, že si užíváte, když vás partner ovládá. Poddat se zážitku a nechat svého partnera převzít kontrolu může být vzrušující a ohromný obrat. Je to koneckonců jedna z nejběžnějších sexuálních fantazií. Možná, že rádi riskujete a umíte mluvit o svých touhách.

Misionářská poloha s partnerem dole

Misionářská poloha je velice intimní, umožňuje spoustu doteků, líbání a očního kontaktu. Je to také skvělá příležitost přidat stimulaci různých částí těla pomocí sexuálních pomůcek. Jistý a pod kontrolou, to je atmosféra, kterou vydáváte, pokud je vaší oblíbenou sexuální polohou misionář s partnerem pod vámi. Chcete být dominantnější a volně pohybovat tělem.

Kovbojka

Pozice, která je příjemná jak pro muže, tak pro ženy, ale odlišnými způsoby. Volba kovbojky v ložnici naznačuje, že jste v pohodě se svým tělem a je vám dobře se svým partnerem. Víte, co se vám líbí a chcete to dostat. Rychlost, intenzitu a další kontrolujete vy. Občas však upřednostňujete svůj vlastní orgasmus a potěšení.

Pozice na lžičku

Podobně jako u misionářské pozice je i zde spousta příležitostí ke kontaktu kůže na kůži, vzájemnému pohledu do očí a líbání partnerových erotogenních zón. Pokud tuto polohu hodnotíte jako vaši nejvíce oblíbenou, znamená to, že si opravdu ceníte pohodlí, lásky a emocionálního a intimního aspektu sexu. To je to, co vás skutečně vzrušuje. Máte rádi pomalé, vroucí milování.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Womanandhome.com