Obrázkový psychotest: První věc, kterou uvidíte na obrázku odhalí, co očekáváte od partnerského vztahu

Téměř každý člověk na světě touží po láskyplném vztahu s druhým člověkem. Ovšem očekávání dvou lidí v partnerském vztahu mohou být odlišná. Pokud se zcela míjejí, většinou to nemá dobrého konce. Zjistěte pomocí snadného obrázkového testu, co vlastně očekáváte od protějšku vy osobně. Máte vysoké nároky, nebo jste poměrně benevolentní?

Jak absolvovat obrázkový test?

Absolvování obrázkového testu je vlastně velmi snadné. Zadívejte se na obrázek a zjistěte, jakého zvířete jste si všimli jako prvního. Byla to kočka anebo snad myš? Obojí vypovídá o tom, jací jste a jak uvažujete o partnerství. Možná zjistíte něco, co jste třeba ani netušili!

Všimli jste si na obrázku prvně kočky?

Kočka je obecně synonymem poslušnosti, ale také nedůvěřivosti. A přesně tak můžete přemýšlet, co se týká partnerských vztahů. Nejste zrovna přístupný typ, proto by měl váš ctitel anebo ctitelka projevit určitou snahu. Musí nejprve prokázat, že je vás hoden/hodna. Nyní ale nahlédněme na vaše očekávání. Vedle sebe vyžadujete člověka přímočarého, který ví, co od života chce. Vy sami jste pravděpodobně cílevědomí, tudíž tuto vlastnost můžete rovněž vyžadovat i u partnera. Obecně se dá říct, že lehkovážně žádnému vztahu rozhodně nepropadnete. Hledáte totiž vážnou lásku, ideálně na celý život. A najít ji skutečně můžete, jen je potřeba slevit z příliš přísných nároků. Mějte stále na mysli, že dokonalost zkrátka neexistuje. Naopak vás může vnitřně velmi obohatit.

Všimli jste si na obrázku prvně myši?

Myš je záludná a značně vychytralá. A možná se takto můžete charakterizovat i vy. Dokážete si poradit v každé situaci. V lásce hledáte zřejmě takový protějšek, který bude rozhodný a charismatický. Také byste se s ním neměli nudit, stereotyp není nic pro vás. V životě potřebujete neustálé impulsy. Prosté sledování filmu u televize vás bude asi nudit. Z židle vás zdvihne nenadálé dobrodružství a vidina společného cestování do neznámých končin. Obecné očekávání je celkem jasné: život chcete strávit s někým, kdo bude mít smysl pro humor a energii na rozdávání. Vybírat si budete pravděpodobně člověka veselého a impulzivního, který vás dokáže vyvést z komfortní zóny. A bude to přesný opak vás samotných. Někde ve skrytu duše jste zřejmě tak trochu konzervativní.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Namastest