Optická hádanka inspirovaná olympijskými hrami. Pro většinu lidí je vyřešení nad jejich síly

Otestujte svou pozornost a vyzkoušejte virální výzvu, ve které na obrázku hledáte míče jiného vzhledu. Hádanka je inspirována olympijskými hrami v Tokiu 2020. Jedná o skvělou zábavu, kterou navíc zapojíte mozkové závity.

Nejlepší hlavolam roku 2021

Začněte svůj den nebo týden účastí na velmi zábavné vizuální hádance. Tento hlavolam inspirovaly olympijské hry, a proto má sportovní tématiku. Na obrázku se nachází velké množství basketbalových košů a v každém z nich je míč. Většina z nich je na basketball, ale ne všechny. Dokážete najít ty, které se od nich liší a hodí se na volejbal? Není to tak jednoduché, jak to zní.

Odkud se výzva vzala?

Společnost Noticieros Televisa často přichází s podobnými hádankami a většina z nich se stane virálními a hojně rozšířenými. Tuto publikovali na svých webových stránkách dne 1. srpna 2021. Na internetu jste ji možná již nějakou dobu nezaznamenali, ale těší se velké oblibě. V Mexiku, USA a Španělsku je extrémně oblíbená a hodně se zde hovoří o její obtížnosti. Jen málo lidí tuto výzvu zvládlo a úspěšně našli odlišné míče, které se na obrázku nacházejí.

Pozorně se dívejte a možná je najdete

Úspěšné splnění této výzvy vám nejspíš zabere trochu času, ale rozhodně si to užijete. Nalezení volejbalových míčů se možná zdá jako nemožný úkol, ale můžete to zvládnout. Napovíme vám, že se na obrázku nachází hned tři volejbalové míče. Myslete ovšem na to, že je jedná jen o hru. Nestresujte se, protože tady jde jen a pouze o zábavu.

Chcete se bavit ještě více? Vyzkoušejte další vizuální testy, které nabízí tato kreativní společnost. Najdete u nich mnoho výzev, které vás budou bavit z pohodlí domova a potěší vás na duši. Zajisté u nich zažijete spoustu zábavy a zasmějete i s rodinou. Kdo z vás objeví skryté předměty jako první? Zjistěte, kdo z vás má nejbystřejší mysl.

Úvodní obrázek: Noticieros Televisa, Zdroj: Depor