Opuštěný, zmatený a napůl slepý! Tak nechal majitel svého psa na vlakovém nádraží. Do kufříku mu ještě stačil zabalit polštářek a hračku

Pokud jste někdy viděli oblíbený dětský film Paddington, založený na britských knihách o fiktivním medvědovi, možná si vzpomenete na smutnou scénu, kdy hlavní medvědí hrdina dorazí na londýnskou stanici sám a zmatený. Podobný příběh se stal tomuto psovi, který je nyní přirovnáván k Paddingtonovi a dotkl se srdce tisíců lidí.

Kai, mladý kříženec šarpeje, byl nalezen opuštěný na vlakovém nádraží ve Skotsku vedle kufru plného věcí. Zoufale potřeboval ošetření oka a byl zjevně velmi zmatený. Jeho příběh dovedl milovníky zvířat doslova k šílenství.

Kufr obsahoval polštář, hračku, jídlo a misku. Na základě kontroly čipu nebylo možné dohledat skutečného majitele, protože čip byl vedený stále na toho předchozího, který Kaie prodal už v roce 2013. Následně žena z Aberdeenshiru prohlásila, že se jedná o důsledek neúspěšného prodeje. Ona sama odpověděla na inzerát na internetu a souhlasila se zakoupením Kaie v přepočtu zhruba za 13 000 korun, ale svůj názor změnila poté, co dorazila na vlakové nádraží, aby se seznámila s prodejcem. Tvrdila, že majitel Kaie odešel dříve než s ním mohla promluvit a ona sama se obávala, že ji ujede poslední vlak. Opuštění zvířete je ve Skotsku federální trestný čin podle zákona o zdraví a ochraně zvířat z roku 2006.

Naštěstí vše dobře dopadlo

Nakonec ale pro Kaie vše dobře dopadlo a mezi stovkami lidí, kteří byli ochotni se jej ujmout, se našel jeden milovník psů, jenž mohl Kaiovi poskytnout nový domov.

Podívejte se na níže uvedené video, které zobrazuje spokojeného Kaie s novým majitelem.

Co říkáte na tento smutný příběh se šťastným koncem? Také byste patřili mezi ty, kteří by si rádi odnesli Kaie okamžitě domů? Nezapomeňte článek sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com