Příběh jako z hororu! Žena slyšela podivné zvuky vycházející z podkroví. Koho objevili její synové, vyrazilo dech celé rodině i policii

To, co se stalo Tracy, svobodné matce pěti dětí, byste mohli hledat jedině v hororových příbězích. Tracy jedné noci probudil hluk přicházející z půdy. Vyslala tedy své nejstarší syny, aby podkroví prohledali a to, co našli, by nepřáli nikomu na světě.

Zhruba ve 2:30 Tracy vzbudily zvuky, které ji připomínaly škrábání nehtů. Zvuk působil, jakoby se na půdě děly nějaké nadpřirozené věci, proto se na průzkum vydali její nejstarší synové. V podkroví objevili člověka spícího v zadní části prostoru. Jak se později ukázalo, jednalo se o Tracyina bývalého přítele, s nímž se rozešla již před 12 lety. Jakmile zjistil, že byl odhalen, utekl z domu.

Policisté objevili několik bund a kabátů, z kterých si Tracyn expřítel vytvořil místo na spaní a několik pohárů naplněných močí a výkaly. Dokonce si nevyžádaný nájemník vytvořil ve ventilaci otvory, aby mohl sledovat Tracy v její ložnici. Policie odhaduje jeho pobyt zhruba na dva týdny poté, co byl propuštěn z vězení. Co Tracy vyděsilo nejvíce, je to, že jediný vstup do podkroví je skrze její dům mezi pokoji jejích dětí.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce