Oslňte své okolí s touto originální silvestrovskou manikúrou a buďte poslední den v roce za hvězdu

Na Silvestra chce každá žena vypadat dokonale a v takovém případě hraje roli každý detail. Především ruce přitahují pozornost okolí, a proto je třeba myslet také na dobrou manikúru. Dnes vám povíme o módních trendech v oblasti nehtů, které se budou týkat jak barev, tak jedinečného designu, abyste mohla být poslední den v roce za hvězdu.

Matná tělová a měsíční manikúra

Tělové barvy jsou dnešní době velmi v módě, například se jedná o světle růžovou, béžovou, olivovou nebo světle šedou. Při tělové manikúře můžete použít buď matný lak, nebo třpytivý s drsným a dekorativním pískem. Stejně tak můžete zvolit design v podobě obrácené francouzské nebo měsíční manikúry, která zdůrazní matný vzhled.

Nestárnoucí červená a důraz na jeden prst

Červená se stala klasikou a zřejmě se nestane, že by někdy vyšla z módy. Ale je třeba mít na paměti, že červená má mnoho odstínů. Zkuste tedy něco nového a dodejte červeným nehtů trochu šmrncu v podobě kamínků, potisků nebo třpytek. Zaměřte se na jeden nebo dva prsty, protože červená je už sama o sobě dost výrazná.

Třpytivý podklad a dekorace na vrchu

Oslnivého efektu lze dosáhnout pomocí mnohostranného třpytivého laku s kombinací velkých flitrů. Pokud nechcete, aby základem byl třpytivý lak, můžete použít klasický bezbarvý a pouze jej doplnit o lesknoucí flitrové efekty.

Paleta drahokamů

Velice krásný je pohled na nehty nalakované barvou, jež připomíná nejrůznější drahokamy – smaragd, rubín, safír, ametyst, vše bude vypadat perfektně. Můžete je doplnit pomocí krystalků a kamínků různých velikostí i tvarů.

Metalické nehty s minimem dekorací

Nejčastější odstíny jsou chrom, měď a zlato. Tento styl můžete použít na celý nehet nebo jej nanést na černý podklad v podobě proužků, mřížek nebo teček. Bude to vypadat zajímavě a přitom jednoduše.

Tmavá paleta s chytlavými potisky

Pravidlem je, že čím chladnější počasí, tím tmavší barvy. Proto jsou v zimě důležité tóny černé, výrazné zelené, vínové a tmavě modré. Pokud se vám tyto odstíny zdají trochu ponuré, oživit je můžete světlými potisky, kamínky nebo třpytkami.

Jak se vám naše letošní tipy líbí a jaký vzhled vás zaujal nejvíce? Dejte nám vědět do komentářů a nezapomeňte článek sdílet se svými kamarádkami, aby i ony zazářily.

zdroj: takprosto.cc