Otec ještě stačil dát své dceři poslední polibek na rozloučenou. Bohužel, její smrt je o to smutnější, když bylo zjištěno, kdo je viníkem tragické události

Zatímco se většina z nás domnívá, že zneužívání dětí je problémem, vyskytujícím se převážně mezi dítětem a otcem, existují i matky, které své děti bezpodmínečně nemilují, jak by měly a dokáží svým potomkům způsobit bolest, jak fyzickou, tak psychickou.

Když se dva lidé rozhodnou, že už nechtějí tvořit pár a mají společně dítě, nejdůležitější jsou zájmy těch nejmenších, ovšem tento mrazivý příběh je připomínkou toho, co se může stát, když tomu tak není.

Senad a jeho manželka Sanda se rozhodli žít odděleně. Když se Sanda přestěhovala ke svému novému příteli, jenž měl své vlastní děti, usmysleli se spojit své rodiny a žít společně. Arina, Senad a Sandinina třetí dcera chtěli žít se svou matkou, ale jednoho dne, když byly děti navštívit svého otce, si muž všiml znepokojivých modřin na tělíčkách svých dětí. Sociální služby nenalezly žádné pochybení, ovšem když přišla Arina s dalšími zraněními, policie zjistila, že vyprávění matky není v souladu s dceřiných příběhem.

Sanda a její přítel byli obviněni z několika trestných činů a posláni do vězení. Bohužel, tím příběh šťastně nekončí. Holčičce byla uštědřena taková zranění, která nebyla slučitelná se životem. Otec své dceři ještě stačil dát poslední polibek na rozloučenou, dokud nevydechla naposledy.

Sdílejte tento příběh jako šíření povědomí o rozmachu zneužívání dětí. Žádné dítě si nezaslouží zemřít rukou člověka, který by jej měl milovat nejvíce.

Zdroj:viralnova.com