Papoušek si oblíbil novou hračku a nemůže se jí nabažit. Kdo by to byl řekl, že bude užívat něco tak obyčejného

Poté, co Ed Remedio ukáže svému hravému papouškovi hračku, je jasné, že si získal jeho pozornost. A to ještě ani netuší, jak bude papoušek reagovat, až zjistí, že vydává zvuky. Ara modrý je obecně považován za jednoho z nejinteligentnějších ptáků vůbec. Ale jak si poradí s touto výzvou?

Tahle hračka ho ohromila

Bubbu Cyan brzy zjistí, jak hračku ovládat a jak na ni zatlačit, aby vydávala zvuky. Jakmile se to papouškovi podaří odhalit, je jasné, že má o zábavu na příštích několik hodin postaráno. Je patrné, že se do hračky doslova zamiloval. Papoušci jsou velmi zvídavá zvířata, která se vždycky zajímají o všechny novoty a nevynechají jedinou možnost dozvědět se něco, co nevěděli. Není tedy divu, že tahle hračka papouška naprosto fascinuje. Stráví několik minut tím, že ji prozkoumává a nejvíce se mu líbí, že vydává tak hlasité zvuky. Když se mu ji majitel snaží vzít, dá rozhodně najevo, že tohle se mu tedy vůbec nelíbí a že si svého nového kolegu bude nekompromisně nárokovat.

Učenlivý papoušek

Bubbu Cyan je velmi šikovný papoušek, který umí mimo jiné i velmi dobře mluvit a jeho majitel jej dokonce v postroji může brát ven na procházky. Posadí se mu pěkně na rameno a společně procházejí ulicemi, kde je místní obdivují a často si přijdou papouška pohladit.

Jde o velmi inteligentního tvora

Má rád společnost lidí a také se často chlubí tím, co všechno dovede. Neuplyne ani jediný den, kdy by se nenaučil nějaký nový trik nebo slovo a na vycházkách své triky rád ukazuje kolemjdoucím. Je oblíbenou atrakcí všech sousedů a všichni jej dobře znají jako komedianta, který se nesmírně rád předvádí. Udělejte si lepší den i vy při pohledu na toto roztomilé zvíře a jeho novou hračku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Viralhog