Běžný porod po přirozeném těhotenství se vymkl kontrole. Rodiče i zdravotníky čekalo na sále pořádné překvapení

Zdálo se, že půjde o běžný porod. Nicole a Matt Ziesemerovi z Michiganu ve Spojených státech čekali své první dítě. V roce 2012 se seznámili v online seznamce a od té doby byli nerozluční. Nicole razila teorii přirozenosti, proto celé těhotenství dělala vše proto, aby se jí do těla nedostala chemie nebo nějaké přidané látky z potravin či léků. Obdobně toužila po přirozeném porodu bez utišujících medikamentů. Nikdo netušil, co se však na porodním sále stane.

Konečně těhotná

V září 2017 Nicole zjistila, že je těhotná. Konečně se na těhotenském testu objevily dvě čárky značící, že čeká se svým mužem Mattem první dítě. Pro Matta proto připravila překvapení, vzala jej do parku, kde měli první rande a předala mu krabici. Po rozbalení z ní Matt vytáhl tričko, na kterém stálo „Nejlepší táta na světě“. Oba zářili štěstím, Matt byl dojatý a tekly mu slzy po tvářích, Nicole byla nadšená, že budou rodina. V té chvíli ještě netušili, že je čeká obrovské překvapení.

Život vzhůru nohama

Ve chvíli, kdy navštívila Nicole porodní asistentku, zbývalo do porodu několik málo měsíců. Termín porodu byl stanoven na 30. ledna 2018, proto museli s Mattem uspořádat domácnost a zajistit veškeré nutné vybavení pro miminko. Oproti jiným kamarádkám zjistila Nicole těhotenství pozdě, ale s Mattem věděli, že vše zvládnou. Během vánočních svátků ale Nicole onemocněla chřipkou, den ode dne jí bylo hůř. Odmítala však lékařskou pomoc a snažila se léčit přírodními prostředky.

Po 48 hodinách přišla na svět zdravá holčička

Matt nakonec Nicole přesvědčil, aby ji prohlédla porodní asistentka. Ta zjistila, že bolesti nejsou způsobené chřipkou, ale tím, že Nicole odtekla voda. Manželé se rychle vydali do porodnice v Gerber Memorial Hospital ve Fremontu. Po 48 hodinách úsilí a nutnosti podat tišící léky se pak narodila v sobotu 30. prosince 2017 ve 22h06 zdravá holčička Blakeley Faith Ziesemer.

Překvapení na sále

Jaké však bylo překvapení, když sestra, která měla pomoci rodičce s očistou najednou uviděla druhou hlavičku! Matt, který čekal na chodbě nechápal, proč se všechen personál v rychlosti vrací na porodní sál. O hodinu později bylo vše jasné, ve 23h05 se narodil Cade Matthew Ziesemer, který se na jediném snímku pořízeném během Nicolina těhotenství schovával za svou sestřičkou.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Freep.com