Pejsek přišel o rodinu a musel se stěhovat. Zanedlouho poté mu osudové setkání změnilo život

Když opuštěný pes najde svůj nový domov, je to vždy důvod k radosti. Může se ale stát, že je sice pes se svou rodinou spokojený, nicméně spokojenější by možná byl s někým jiným. Přesně to se odehrálo zlatému retrívrovi jménem Cheddar. Ten o svou vlastní rodinu přišel, když mu bylo osm let. Ne že by se ho jeho páníček chtěl zbavit, ale byla mu diagnostikována rakovina a on už neměl dostatek času ani sil, aby se o svého blonďatého parťáka staral. A tak se rozhodl dopřát mu novou rodinu, která by mu poskytla život, jaký si zaslouží.

Toužil po pozornosti

Protože byl pejsek vychovaný, nový domov našel zanedlouho. Nová rodina ho zahrnula láskou a pozorností, po které tolik toužil. Zpočátku byl Cheddar na své rodině doslova závislý. Neustále potřeboval být v blízkosti někoho z jejích členů.

Osudové setkání změnilo Cheddarovi život

Cheddar je zkrátka přátelský pes, který miluje každého, koho potká. Nikdy ale neměl žádného svého oblíbence, všem rozdával lásku rovným dílem. To se však zanedlouho změnilo.

Jednoho dne seděl se svou paničkou Shelley na přední verandě svého domu, když zahlédli kolemjdoucí postarší pár. Shelley se s nimi zastavila na krátký rozhovor a tehdy se Cheddar doslova na první pohled zamiloval. Starší paní ze sousedství jménem Jean se stala jeho novou oblíbenou paničkou, i když nepatřila do jeho pečující rodiny.

Unikátní pouto

Jean a Cheddar si okamžitě vytvořili zvláštní pouto a zdálo se, že se pejsek nemůže nabažit své nově nalezené sousedky. Začal ji každý den navštěvovat, aby si s ní mohl hrát.

Mezi sousedkou a psem vzniklo výjimečné přátelství

Cheddar navštěvuje sousedku Jean velmi rád a přesně ví, ve které ulici stará paní bydlí. I když mají s jeho rodinou namířeno původně jiným směrem, Cheddar trvá na tom, aby k sousedce zašli. Zkrátka napne vodítko a otočí se směrem, kde Jean bydlí. Mezi těmi dvěma vzniklo neobyčejně silné přátelství, a i když Cheddar svou rodinu miluje, Jean má v jeho srdci své nezaměnitelné místo.

Pokaždé, když se u sousedky pejsek zastaví, dostane něco dobrého na zub. A i když si laskominy hodně užívá, zjevně nejsou to hlavní, proč si ve staré paní našel zalíbení a proč ho s ní pojí nerozlučná psí láska. Návštěva u ní Cheddarovi přináší spoustu radosti a naplnění. Bez ohledu na počasí a roční dobu, vždy se pejsek postará o to, aby svou nejlepší přítelkyni navštívil. Tráví společně tímto způsobem čas už tři roky. Ani pro Jean však nejsou psí návštěvy jen obyčejnou rutinou. Projevy lásky a náklonnosti jejího psího přítele se staly smyslem jejího podzimu života.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Mypositiveoutlooks.com