Perou se, zápasí spolu a nemohou bez sebe být. Nádherné přátelství psa a telátka vás zahřeje u srdce

Netradiční zvířecí přátelství se v přírodě neobjevují příliš často, ale v zajetí si na sebe zvířata různých druhů často zvyknou a vytvoří se mezi nimi pevné přátelské pouto, které se často nevidí ani mezi lidmi. Je nádherné vidět dva zcela různé druhy zvířat, která spojí své životy a stanou se nejlepšími přáteli. Dnes se podíváme na netradiční přátelství mezi pitbulem a mládětem krávy.

Oscar a Benny

Na pobřeží oblasti Nového Jižního Walesu v Austrálii se našli dva nejlepší přátelé jménem Oscar a Benny. Překvapivé je, že Oscar je pitbulteriér, zatímco Benny je fresianský býk. Obě zvířata byla zachráněna ženou jménem Tori Johnsonová. Oscara zachránila jako štěně od majitele tohoto domácího mazlíčka, který s ním již nechtěl mít nic společného. Podobný příběh potkal také mladého býka, kterého již majitel nechtěl, protože jim jako býk nemohl dát žádné mléko.

Nerozlučná dvojka

Možná i díky tomu, že se jedná o dvě zachráněná zvířata, mezi nimi vzniklo nádherné a velmi silné přátelské pouto. Tori se rozhodla, že je natočí na video a zveřejní na sociálních sítích, aby se lidé mohli pobavit jejich zajímavým vztahem. Překvapivě se zalíbilo tisícům lidí a velmi rychle se stalo virálním po celém internetu. A není se čemu divit, protože ti dva si spolu doopravdy krásně hrají.

Něžné hry

Mohlo by se zdát, že tyto dva druhy zvířat si spolu nemohou bezpečně hrát. Velký omyl. Zvířata po seznámení brzy zjistila, že si spolu chtějí hrát, aniž by jeden druhému ublížili. Zatímco Oscar Bennyho něžně očichává, Benny do něj přátelsky naráží hlavou. Také se spolu mazlí nebo jen tak běhají po zahradě.

Zachráňkyni chování překvapilo

Tori byla také velmi překvapena. „Čekala jsem, že si na sebe zvyknou, ale nečekala jsem, že se stanou přáteli a budou si takhle hrát,“ prohlásila majitelka. Je vidět, že i pes a býk mohou být skvělými přáteli a užít si spoustu zábavy bez ohledu na své rozdíly.

Úvodní obrázek: Shutterstokc, Zdroj: Madlyodd.com