Po po dlouhých peripetiích se nakonec dočkali vytouženého dítěte. Jeho cesta byla ale jiná, než manželé původně doufali

Nevěra ve vztahu je obvykle projevem toho, že není všechno tak, jak by mělo být. Pokud je jeden z partnerů nevěrný, může to znamenat, že už se v současném vztahu nudí, chce vyzkoušet nové věci, svého partnera již nemiluje, řeší problémy ve vztahu, propadne alkoholickému románku a další důvody. Zkrátka a dobře, pokud jste ve vztahu naprosto spokojení, nemáte důvod svého partnera podvádět. Nevěra otřese každým vztahem a je pak velmi těžké dát vše do pořádku.

Nevěra manžela

Příběh, který vypráví nejen o nevěře, ale také o tom, co přinesla dobrého, vypráví podvedená manželka. Z jeho vztahu totiž vzešel plod v podobě dítěte, které se stalo požehnáním také pro podvedenou manželku. Ale všechno hezky od začátku – jak to všechno bylo? Manželé jezdili každý rok na horskou chatu k manželovým rodičům. Dělo se tak i v den, kdy ve vesnici probíhala slavnost a v ten samý den měl tchán svátek. Takže spojili vždy dvě akce dohromady a den si krásně užili.

Začalo to 15. srpna

Toho roku slavnost vyšla na 15. srpna. Slavnost nese název Chakir Kefi a spočívá v tom, že se prostře obrovský stůl uprostřed návsi a na něj se postaví různá jídla, která muži upečou. Ženy jim dělají doprovod. Tato akce znamená spousta vína, zpěvu, tance a obecně příjemnou atmosféru. Ve chvíli, kdy byl večírek v plném proudu, zastavilo na náměstí auto, ze kterého vystoupila blondýnka a malá holčička s tmavými vlásky a šly směrem ke stolu. Všichni je se zájmem pozorovali, protože tolik cizinců do vesnice nejezdí.

Hádka v autě

Hned, jak blondýnka vystoupila z auta, manžel se zdál být nesvůj. Jak se později ukázalo, oni dva se spolu znali. Mezi mužem a touto blondýnkou proběhla ostrá výměna názorů – mluvili ale bulharsky, čemuž manželka nerozuměla. Vše skončilo tak, že žena se vrátila do auta, ale bez malé holčičky. Tu tam nechala jen tak stát a odjela. Všichni se zájmem sledovali malou holčičku i bezradného manžela.

Ke všemu se přiznal

Ten celou situaci vysvětlil později. Řekl své manželce, že se s blondýnkou setkal, když pracoval na pobočce v Bulharsku. Vznikl mezi nimi vztah, který nezůstal bezdětný. Jenomže manžel nechtěl s blondýnkou zůstat, a tak ji i dítě opustil a vrátil se ke své manželce. Ta o ničem doteď netušila. Neměla ani zdání, že by jí její muž mohl být nevěrný. I když se holčička manželovi velice podobala, ten trval na provedení testů DNA. Bylo prokázáno, že se skutečně jedná o jeho dceru.

Proč matka opustila dítě

Blondýnka, tedy matka dítěte, si našla nový vztah. Její vyvolený byl Američan, který se ale s dcerou příliš nesblížil. Navíc se chtěli přestěhovat do Ameriky, a tak se žena rozhodla, že na čas nechá dívku s jejím biologickým otcem – konec konců, je to i jeho zodpovědnost. Až se v Americe usadí, přijede si pro holčičku.

Nikam nechodila

Manželka se bála kamkoliv chodit. Všichni věděli, co její manžel provedl a že nyní mají doma jeho dceru, plod nevěry. A tak se rozhodla zůstat na čas doma a žít mezi postelí a gaučem. Dělala, že malá holčička neexistuje. Vůbec si jí nevšímala, nesnažila se s ní sblížit, nachystat jí jídlo, pomoci jí koupat se, uspat ji atd. Manžel najal chůvu, která se o holčičku v jeho nepřítomnosti starala a naučila ji řecky. Jakkoli bylo o holčičku postaráno materiálně, stále strádala. Toužila po lásce rodičů. Manžel se o ni sice staral, ale choval se k ní velmi chladně.

Žíznivá po lásce

Ačkoli chtěla holčičku ignorovat, ta byla vždy po jejím boku, toužila po lásce. A jednoho dne se dočkala. Žena přestala holčičku vidět jako výsledek manželovy zrady, ale jako dítě potřebující lásku. A otevřela jí svou náruč. Od té doby se velice sblížily a dnes si nedokážou představit, že by měly být odděleny.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Newsitamea