Pohled na malou adoptovanou čínskou holčičku přiměl sousedy k radikálnímu rozhodnutí! Rychlá reakce dokázala změnit životy hned několika lidí!

Čínské sirotčince jsou plné opuštěných dětí, které touží jen po jedné jediné věci – být milováni! Podmínky v dětských domovech sice nejsou nijak zvláště příznivé, ale zaměstnanci se snaží dělat pro děti jen to nejlepší. Celkově má Čína veliký problém se sirotky a důvody jsou různé, například se dítě narodí mimo manželství nebo má zvláštní potřeby, které si rodina nemůže dovolit. Dawson a Hannah se přestěhovali do dětského domova, když jim bylo jen pár měsíců. Vytvořili si mezi sebou tak silné pouto, že sami sebe považovali za sourozence, i když nebyli biologickými příbuznými. Jak stárli, jejich vztah byl čím dál tím více silnější, krásnější a inspirující pro celé jejich okolí.

Obě děti sdíleli společnou pěstounskou matku, která si Dawsona a Hannah brávala na víkendy, aby si mohly odpočinout od každodenního života v dětském domově. Brzy však přišel den, kdy se děti musely rozdělit. Hannah adoptovala nová, milující rodina z USA a nemohla už tak s Dawsonem trávit další čas. Zanedlouho skutečně došlo k tomu, co děti považovaly za nejhorší – Dawson zůstal v Číně a Hannah odletěla do USA.

Sharon a Andy byli ti, kdo přijali holčičku do své rodiny. Hannah získala i dva nové velké bratry, ale stále jí moc chyběl Dawson. Sharon sama potvrdila, že už během procesu adopce bylo poznat, jaký výjimečný vztah mezi sebou Hannah a Dawson mají.

Na všech fotografiích, které Sharon a Andy obdrželi od adopční agentury, byla Hannah vyobrazena společně s Dawsonem. Hráli si spolu, drželi se za ruce nebo vedle sebe jen seděli. Sharon se začala cítit zodpovědná za nalezení nové rodiny také pro Dawsona. Rozhodla se tedy celý jejich společný příběh sdílet na sociálních sítích. „Pořád jsem na něj nemohla přestat myslet. Byl v mém srdci,“ svěřila se Sharon.

Když Amy slyšela od svého kamaráda o Dawsonově fotografii na Sharonině profilu, okamžitě se se Sharon a Andym setkala. Netrvalo dlouho a Amy se rozhodla nabídnout Dawsonovi svůj domov. Její manžel Chris si dokonce myslel, že jde jen o žert: „Byl jsem pryč asi 45 vteřin nebo dvě minutky a najednou máme syna. Tak jsem řekla, proč ne,“ vyprávěl Chris.

Amy a Chris sice už měli své vlastní tři děti do pěti let, ale cítili, že mohou poskytnout svůj domov ještě někomu dalšímu. Když došlo k veškerým potřebným formalitám, rodiny se rozhodli, že děti se už potřebují setkat, byly několik měsíců od sebe. To ovšem ještě ani Hannah ani Dawson netušili, že se mají stát sousedy, žijícími jen 5 minut od sebe. Když tříletý Dawson vystoupil z letadla a prošel letištěm s novou rodinou, brzy zahlédl svou nejlepší kamarádku, čtyřletou Hannah, která na něj už čekala. „Museli se objímat snad 400x. Nemohli jít od sebe,“ řekla Amy.

Podívejte se na dojemné shledání na níže uvedeném videu. Uvidíte čiré štěstí:

Jak se vám dnešní rozkošný příběh líbil? Neváhejte jej sdílet mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: stories.thebl.com