Pojištění majetku pro váš klid a pocit bezpečí

Abyste se nemuseli strachovat o svůj majetek, když přijde neočekávaná, a hlavně nepříjemná situace, je vhodné ho nechat dobře pojistit. Pojištění se vztahuje především na poškození majetku přírodními živly a nenechavostí zlodějů.

Pro váš klidný spánek

Co se týče bydlení, pojistit si můžete téměř cokoliv. Pojištění bytu a domácnosti se vztahuje na rodinné domy, byty v osobním vlastnictví, právě probíhající stavbu, trvalou i rekreační domácnost, vybavení kanceláře a ordinace, bazény a vířivé vany atd. Pojištění majetku je tu pro vás v případě požáru, povodně, bouře, nešikovnosti souseda, vytopení pračkou, zabouchnutí dveří a ztrátě klíčů, rozbití skla, škody způsobené zvěří na nemovitosti, odcizení stavebních součástí apod. Pojistná částka bude stanovena velice jednoduše, a to paušálně na základě m2 domácnosti nebo nemovitosti. Rovněž budete mít zajištěnou nonstop asistenční službu a náhradní ubytování až na 12 měsíců.

Odpovědi na nejčastější dotazy, které by vás mohly zajímat

Smlouva je aktivována ihned, jakmile uhradíte první pojistné. Na domácnost, která není obývaná více než 270 dní v roce, je třeba použít pojištění budov. Pokud vlastníte budovu, jež neslouží pouze k bydlení, ale též k podnikatelské činnosti, je možné na ni pojištění bytu a domácnosti využít. Plocha pro podnikatelské účely však nesmí přesáhnout ½ celkové plochy všech obývaných místností.

Škoda způsobená vámi nebo členy vaší rodiny

Pojištění odpovědnosti je tu pro případ, že vy nebo rodinní příslušníci ve společné domácnosti způsobí někomu jinému škodu. Tento druh pojištění má celosvětovou platnost, proto ho využijete i na dovolené či jiném pobytu v zahraničí. Automaticky je chráněna celá vaše rodina bydlící ve společné domácnosti. Je stanoven jednotný limit pojistného plnění a pojištění se sjednává vždy bez spoluúčasti.