Muž se srdcem na správném místě. Policista po tragické autonehodě rozptyluje dívku ukolébavkou

Policista v Coloradu se stal internetovou senzací poté, co byl zachycen na fotografii v moment, kdy se snaží rozptýlit malou holčičku ve chvíli, kdy její otec právě zemřel při tragické autonehodě. Fotografii policisty Nicka Strucka z Brightonské policie a malé holčičky pořídila svědkyně jménem Jessica Matrious, která ji zveřejnila na internetu.

Tragická autonehoda

Struck byl přivolán na místo dopravní nehody, do níž byli zapojeni 2 dospělí a 4 děti, z nichž všichni byli v době nehody vymrštěni z vozidla. Jeden z dospělých, muž, zemřel okamžitě po nárazu. Další dospělý, žena, a další dívka byly převezeny do nemocnice vrtulníkem, zatímco další 3 děti byly převezeny sanitkou. Zdá se, že nikdo z osob ve vozidle nebyl řádně připoután, jak uvedly úřady.

Policista rozptyluje dívku ukolébavkou

Po příjezdu na místo nehody se Struck ihned ujal malé dívky, aby ji uklidnil. Muž, který při nehodě zemřel, byl totiž jejím otcem. „Když zjistíte, že se nehody účastní děti, i když jste zvyklí na cokoli, vždy se vám sevře žaludek,“ řekl Struck pro 9news. „První věc, kterou uděláme, když dorazíme na místo, je, že se pokusíme utěšit malé děti, jsou-li přítomny.“ V poměrně emotivním rozhovoru pro místní televizi Struck vzpomínal, jak dívce zpíval ukolébavku, jak to obvykle dělá se svou 2letou dcerou.

„Mám dceru, které jsou 2 roky. Takže samozřejmě vaše první myšlenka je, že by to mohla být vaše vlastní dcera,“ řekl Struck. „Nejsem psycholog, ale vím, jak někoho obejmout, a můžete si být jistí, že kterýkoli z policistů stojících vedle nás by pro ni udělal přesně to stejné.“

Fotografie obletěla internet

Fotografie Strucka a dívky se rychle rozšířila po internetu prostřednictvím sociálních sítí a mnoho lidí ji okomentovalo milými reakcemi. Všichni se shodli, že jsou rádi, že v jejich komunitě je policista jako Struck. Policejní oddělení se nechalo slyšet, že je hrdé na všechny své policisty, jak se v podobných situacích dokážou zachovat.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Boredpanda.com