Policista zastavil ženu při cestě na pracovní pohovor. Žena, přepadená nervozitou a stresem, ani v nejmenším nečekala, že se důstojník takto zachová!

Být zastaveni policií, to je jen zřídka pozitivní zkušenost. Bez ohledu na to, zdali jsme udělali něco špatného či nikoliv, nervozita v nás okamžitě začne pracovat. Jednoho dne podobnou situaci zažila Chy-Niece, která byla zrovna na cestě na pracovní pohovor, když v ten moment zahlédla majáčky a rychle si uvědomila, že policie jí signalizuje, aby zastavila. Skutečnost, že byla před pohovorem do zaměstnání nervózní a ve stresu moc nepomohla. Byla si ale jistá, že řídila dle předpisů a na každém rohu používala signály pro odbočení.

Po zastavení a dohledání svých dokladů stáhla okénko a to, co se stalo poté, se šíří internetem jako lavina. Nutno podotknout, že ze správných důvodů. Místo toho, aby byl důstojník Jenkins agresivní, jak většina lidí od policistů očekává, začal Chy-Niece vysvětlovat, že má rozbité světlo u auta. To byla ta poslední věc, kterou teď potřebovala – drahá pokuta a nákladná oprava. Ovšem nic takového se nedělo.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce