Policista zastavil ženu při cestě na pracovní pohovor. Žena, přepadená nervozitou a stresem, ani v nejmenším nečekala, že se důstojník takto zachová!

Být zastaveni policií, to je jen zřídka pozitivní zkušenost. Bez ohledu na to, zdali jsme udělali něco špatného či nikoliv, nervozita v nás okamžitě začne pracovat. Jednoho dne podobnou situaci zažila Chy-Niece, která byla zrovna na cestě na pracovní pohovor, když v ten moment zahlédla majáčky a rychle si uvědomila, že policie jí signalizuje, aby zastavila. Skutečnost, že byla před pohovorem do zaměstnání nervózní a ve stresu moc nepomohla. Byla si ale jistá, že řídila dle předpisů a na každém rohu používala signály pro odbočení.

Po zastavení a dohledání svých dokladů stáhla okénko a to, co se stalo poté, se šíří internetem jako lavina. Nutno podotknout, že ze správných důvodů. Místo toho, aby byl důstojník Jenkins agresivní, jak většina lidí od policistů očekává, začal Chy-Niece vysvětlovat, že má rozbité světlo u auta. To byla ta poslední věc, kterou teď potřebovala – drahá pokuta a nákladná oprava. Ovšem nic takového se nedělo.

Zdroj: en.stories.newsner.com

Ve čtení článku pokračujte na další stránce

Zde si můžete přečíst, co o incidentu napsala na svém facebookovém profilu: “Dnes se mi stalo toto! Ráno jsem byla akorát na cestě na pohovor, když mě zastavila policie, jelikož se obě světla rozhodla vypovědět službu. Když šel důstojník k autu, začala jsem nervózně hledat veškeré doklady, ale místo toho mě ujistil, že se nemusím ničeho bát, jen mě chtěl upozornit na rozbitá světla. To mě samozřejmě rozčílilo, protože jsem si nechala zrovna minulý měsíc vyměnit žárovky a firma po mě chtěla 13 000 korun. Policista se na mě podíval, co je to za šílenost a řekl mi, abych otevřela kapotu.”

“Vše sám zkontroloval, vlezl do mého auta a požádal mě, abych prohlédla i druhé světlo. Snadno mi mohl dát lístek s pokutou, ale tento policista vystoupil ze své role a zachoval se jako mechanik, který se potřebuje ujistit, zdali je s mým autem vše v pořádku, než budu opět pokračovat v cestě.” Ukázat trochu lidskosti v dnešním světě plném strašlivých věcí, může někomu opravdu zpříjemnit den. Obrovský palec nahoru pro hlavního hrdinu dnešního příběhu, důstojníka Jenkinse, který Chy-Niece nejen pomohl, ale ještě ji ušetřil od drahé pokuty. Po zveřejnění příběhu na sociální síti obdržela Chy-Niece několik set tisíc reakcí.

Sdílejte tento jedinečný příběh mezi svými přáteli a rodinou a šiřte pozitivní energii ve svém okolí.

Zdroj: en.stories.newsner.com