Posedlost úklidem nemusí hned znamenat poruchu. Možná za to může vaše znamení

Mít dobrý vztah k čistotě a pořádku je velice chvályhodné, ovšem když se setkáte s osobou, která nemá klid, i když vidí jen malé smítko prachu a neustále poletuje po bytě s hadrem v ruce, může to být trochu nepříjemné. Tito lidé za to ale zpravidla nemohou, trpí poruchou, která je nutí mít vše důkladně čisté a bez jediné chybičky. Ovšem i bez této nemoci mohou lidé pociťovat silnou touhu po čistotě. Někteří astrologové věří, že tato vlastnost má co dočinění se znamením zvěrokruhu. Dnes vám řekneme, jaká z nich jsou posedlá čistotou.

Panna

U Panny doma neuvidíte ani jedno smítko, záhyb na posteli či nepořádek v kuchyni. Jakmile je vše dokonale čisté, teprve poté je Panna spokojená a může si sednout k televizi. A nedej bože, pokud někdo umístí věci na jiné místo než tam, kam patří.

Štír

Jakmile se Štír rozhodne uklízet, nikdy to nezůstane u pouhého mytí nádobí. Je z toho generální úklid, do kterého se musí zapojit celá rodina. Štíři se rádi celý den věnují úklidu, takže zpravidla tím zabijí celý víkend.

Střelec

Střelec je schopen dávat věci do pořádku, dokud nepadne únavou. Nedříve uklidí u sebe doma a jakmile je spokojen, vrhne se i na pomoc druhým. Nejraději uklízí sám, protože má pocit, že jen on může dát věci do pucu co nejlépe.

Úklid jako nejlepší terapie

Možná si říkáte, že představitelé těchto znamení musí být blázni, ale věřte, že úklid domu může mít i jisté terapeutické účinky. Pokud se vám momentálně v životě něco nedaří, ať už se jedná o osobní stránku nebo pracovní, úklidem domácnosti si uspořádáte myšlenky a smutek vystřídá uspokojení a únava.

Obrázky: Pixabay