Posmutnělá prababička po zásahu šikovného stylisty září jako nový člověk. Cítí skvěle a díky své proměně šla do sebe

Mnoho žen o sebe s přibývajícím věkem přestane pečovat a mají pocit, že ve svém věku již nemají důvod k tomu, aby chodily pravidelně ke kadeřníkovi a líčily se. Opak je ale pravdou, protože jakmile o sebe přestanete dbát, po nějaké době se přestanete cítit dobře ve vlastním těle. Přesně to se stalo 80leté Carol, která se nakonec rozhodla požádat o pomoc slavného Christophera Hopkinse, který je známý jako Makeover Guy. A ten s ní udělal hotový zázrak.

Proměna se stala virálem

Video, na kterém dochází k proměně Carol, vidělo již více než 2,8 milionu uživatelů. Carol zde mluví o výzvách a traumatech, kterými si během svého života prošla a které se jí zapsali do obličeje. Je jí již 80 let, ale nikdy ve svém životě se necítila skutečně výjimečně. Tato proměna je její šancí, jak získat zpět svou sebedůvěru a cítit se úžasně ve vlastním těle. Proto pro ni hodně znamenalo, že byla vybrána k proměně.

Ubohá žena neměla nikdy ani pořádné narozeniny

Narodila se totiž 2. ledna, kdy má většina lidí kocovinu nebo je nemocná. Z tohoto důvodu se její narozeniny slavily jen velmi zřídka. Navzdory svým problémům byla Carol profesně úspěšná a sama vychovala svého syna nejlépe, jak dokázala. Proměna pro ni díky tomu hodně znamenala a dlouho se na ni těšila.

Úplně nový člověk

Makeover Guy jde krok za krokem, aby přišel s nejlepším účesem, typem oblečení a barevnou paletou, která bude Carol nejvíce vyhovovat. Po odhalení nového vzhledu byla Carol nadšená, usmívala se od ucha k uchu a byla konečně hrdá na svůj vzhled. „Musím říct, že to bylo úžasné a cítím se ohromně, jedinečně a hravě. Cítím se tak dobře sama se sebou a mám pocit, že můžu opravdu vypadat dobře,“ řekla Carol. Žena se i dnes cítí skvěle a díky své proměně šla do sebe. Začala nosit hezké oblečení, podpatky a zhubla 18 liber (téměř 10 kg).

Úvodní obrázek: Se souhlasem Carol Bales, Zdroj: Makeoverguy