Potrénujte svůj mozek u optického klamu s příběhem. Najdete tři dívky skryté na obrázku?

Podívejte se na optický klam a vyzkoušejte svůj mozek, postřeh a inteligenci. Pozorně se podívejte na obrázek. Najdete tři dívky? Tato hádanka má jako jedna z mála i svůj příběh. Ten se odehrává o několik století dříve a celá záhada je díky tomu velice zajímavá.

Na fotografii zveřejněné v roce 1892 je muž velmi podobný prezidentu Abrahamovi Lincolnovi, který přišel o své tři milované dcery. Jedná se o muže polského původu, který se stará o tři dcery jménem Agnieszka, Karolina a Katarzyna. Znamenají pro něj všechno. Na cestě do lesa se báli medvědů a rozešli se. Musíte je proto najít a přivést je otci zpět domů.

Nejstarší dcera

Uplynuly dva dny a ony nedorazily domů, a tak se rozhodl muž jít je hledat do lesa. Na prvním místě hledal Karolinu, nejstarší dceru, která vždy kráčela ve stopách svého otce, který miloval lezení po stromech. To vám snadno napoví, kde tuto dceru hledat. Podívejte se na fotografii. Našli jste Karolinu?

Malá dcera

Nejodvážnější ze všech vždy končí, když se při hraní se svým otcem schovává v malých prostorech, takže se nacházela v králičí noře a na obrázku ji najdete na místě, které je podobné oblasti pod otcovými vousy. Vidíte králičí noru? Našli jste nejmenší dceru a uspěli v dalším úkolu? Pokud ano, tak vám gratulujeme, protože patříte do malé skupiny lidí, kteří do dokázali také.

Prostřední dcera

Agnieszka jako střední dcera stále schází. Byla vždy velmi nezávislá, takže byla mnohem zamyšlenější, když se medvěd objevil. A přestože její nalezení bude asi nejtěžší, nakonec ji můžete najít. Najdete ji v chatě svých strýců v lese. Tato logicky přemýšlející dcera měla nejlepší nápad, kde se schovat medvědovi. Zároveň je ovšem nejtěžší ji na fotografii najít. Dokázali jste najít všechny tří? Tak to jste skutečně dobří a z celého srdce vám gratulujeme.

Obrázky: Getty Images, Zdroj: Aweita.larepublica.pe