Poznejte své stinné stránky podle znamení zvěrokruhu! Budete se divit, jak přesně charakteristika sedí!

Proč někteří lidé pijí alkohol pouze příležitostně, zatímco jiní bez něj nemohou vydržet ani den? Odpověď zná možná astrologie.

Některé sklony jsou pouhé drobnosti, jiné mohou přerůst do vážných problémů, které nelze vyřešit bez odborné pomoci. To však neznamená, že závislost vás činí špatnou osobou. Je možné, že váš typ osobnosti je náchylný ke zlozvykům a závislostem, nebo se pouze vaše mysl snaží vypořádat se přemírou stresu.

Ryby: Útěk před realitou

Ryby jsou ovlivněny snovou planetou Neptun. Ryby jsou uzavřené, ale zároveň velmi citlivé. Toto znamení často cítí hlubokou empatii k ostatním lidem. Ryby rychle vyčerpají své emoce, a proto se snaží “ležet na dně”.

Zástupci tohoto znamení trpí svou empatií a hledají alespoň dočasné zapomnění, únik z reality. Nekteří rádi spí, druzí volí únik v podobě alkoholu.

Vodnář: Čtení

Nepředvídatelný Uran činí vodnáře dichtivými po informacích. Zástupci tohoto znamení milují učení nových věcí, jsou doslova závislí na nových znalostech. Vodnáři neústále přícházejí s novými nápady a rádi studují historii a vědu.  U vodnářů je běžné, že mají v prohlížeci otevřených spousty oken a čtou několik knížek současně.

Kozoroh: Práce

Jsou pod vlivem Saturnu – planety, která ztělesňuje disciplínu, zodpovědnost a oddanost své práci. Ptáte se, co je na tom špatného? Kozorozi často trpí  workaholismem. Měli by si pamatovat, že není ve všem možné dosáhnout dokonalosti a pravidelný odpočinek nijak nepoškodí jejich ambice!

Střelec: Cestování

Jupiter podněcuje Střelce k dlouhým cestám. Věčná snaha o lepší život a cestování jsou pro Střelecle  stejně důležité jako vzduch. Stálý filozofický hlad neumožňuje, aby se zakopali příliš dlouho na jednom místě.
Střelec často podniká cesty, které si nemůže dovolit. Zároveň strašně miluje svou nezávislost, takže se ho nepokoušejte uklidnit, nebo mu bránit, pokud na to není připravený.

Štír: Televize

Štíři milují sledovat život ostatních a přitahuje je tajemství a záhady. Štíry ovládá Pluto, které ztělesňuje podsvětí, temnou stránku bytí.

Proto se zástupci tohoto znamení rádi zajímají o reality show, skandály a intriky hvězd, a studium lidské duše. Mezi štíry se nejčastěji objevují fanoušci filmů pro dospělé a milenci, kteří rádi špehují cizí lidi.

Váhy: Telefon

Jak se okouzlujícím Vahám podařilo před vynálezem smartphonů vyhnout konfliktům ? Díky vlivu Venuše, bohyně lásky a krásy, se Váhy snaží, udělat svět hezčím a lepším místem.

Obávají se samotné myšlenky nestability a usilují o potěšení všech bytostí. Bez komunikace s ostatním nevydrží delší dobu. Zde přichází pomoc v podobě telefonů, které pro ně představují způsob, jak se vyhnout potížím. Pro Váhy jsou chytré telefony a sociální sítě kouzelnou hůlkou ve věcech komunikace, ale také špatným zvykem.

Panna: Řád

Panny jsou proslulí perfekcionisté a nenávidí, když něco není svém místě. Když Panna vidí sebemenší nepořádek v místnosti, přepne se do režimu robota a začne dávat na své místo.

Pro zástupce toho znamení je tento zvyk relativně neškodný, což nelze říct o jejich příbuzných a známých. Oni často mají problém s přehnanou fixací na pořádek.

Lev: Hazardní hry

Lvi milují riziko a mají sklon k hazardním hrám. Pro Lvy nic lepšího, než se posadit se k hracímu stolu, obklopit fanoušky a nalít si drink.

Když Lvi vyhrají, dávají zaměstnancům dýška a svým milovaným drahé suvenýry. Rádi hrají na veřejnosti a milují být centrem pozornosti.

Rak: Špatné vztahy

Emocionální, citliví a věrní Raci mají často nevhodné partnery. Chtěji se mí se za dobře se všemi a vyléčit je láskou.

Bohužel, jedna nešťastná romance přitahuje druhou.

Blíženec: Nakupování

Jejich patronem je Merkur, planeta komunikace a obchodu. Merkur je zodpovědný za vše, co je spojeno s řečí a logickým myšlením. Nájezdy na obchody jsou pro Blížence způsobem komunikace.

Blíženci jsou často shopaholici. Nakupování je pro ně způsob sebevyjádření, která vede k plýtvání a spoustě nepotřebných věcí.

Býk: Jídlo

Jednoduše řečeno, Býk žije ve smyslných potěšeních. Ti, kteří se narodili pod tímto znamením, chtějí poznat všechny slasti hmotného světa.

Proto není divu, že jejich vášeň je jídlo. Býk není pouze vášnivým jedlíkem, vyžívá se také ve vizuální stránce jídla.

Beran: Dobrodružství

Je ovlivňován Marsem, planetou odvahy a soupeření. Má má neustálou potřebu sebevyjádření a nenávidí zpoždění. Dobrodružství a riziko jsou něj jako drogy. Může být závislý na vzrušení, adrenalinu a hrozímu nebezpečí.

Není pro něj dostačují navštívit zábavní park, potřebuje navštívit největší a nejnebezpečnější horskou dráhu, jaká je k dospozic.

Trefili jsme do té vaší?

zdroj: takprosto.cc