Pracovní horoskop pro rok 2022. Jaká znamení se mohou těšit novým příležitostem a pohádkovým výdělkům?

Rok Tygra slibuje obrovskou změnu pro většinu znamení zvěrokruhu. To zahrnuje změny ovlivňující kariéru, lásku, kreativitu, přátelské i rodinné vztahy, zkrátka vše, co je pro člověka důležité. Spousta lidí může nejen změnit zaměstnání nebo být povýšeno, ale také zcela změnit profesi.

Beran

Začnete se zlepšovat ve svých dovednostech, změníte zaměstnání nebo se prostřednictvím svého koníčku pokusíte vydělat nějaké peníze navíc. Je však pro vás lepší zdržet se jakéhokoli podnikání.

Býk

Neradi opouštíte svou komfortní zónu, ale v letošním roce vám doporučujeme udělat rozhodný krok blíže k něčemu novému a slibnému. Možná to bude nabídka jiné pracovní pozice nebo přímo nový zaměstnavatel. Zkuste ji bez váhání přijmout, pokud toužíte po úspěchu.

Blíženci

Letos budete mít skvělou příležitost začít s vlastním podnikáním. Všechny problémy spojené s jeho začátkem se rychle a snadno vyřeší, takže se nemáte čeho bát. Důležité je pouze ukázat odhodlání, nemyslet na neúspěch a začít se zdokonalovat v novém oboru činnosti.

Rak

Budete více pracovat v týmu, proto je potřeba naučit se spolupráci, vzájemnému porozumění s kolegy a ochoty řešit problémy společně. Rok 2022 bude dobrý pro nové nápady, slušné výdělky i kariérní růst.

Lev

V letošním roce budou mít Lvi příležitost realizovat své nápady uložené v šuplíku už dlouhou dobu. Začněte pracovat na vytoužených projektech, nemusíte na nich ani nic měnit. Čeká vás úspěch v již známém a zaběhnutém podnikání, i když budete muset tvrdě pracovat.

Panna

Panny by měly realisticky zhodnotit své síly a schopnosti, než přijmou nečekané nabídky na změnu zaměstnání. Úspěch bude provázet ty, kteří pracují ve státní správě, je možný rychlý kariérní vzestup.

Váhy

Budete mít letos více příležitostí k realizaci svých skrytých talentů či kreativity. Možná se vám podaří proměnit váš oblíbený koníček v podnikání.

Štír

Mnoho Štírů bude toužit po radikální změně, takže se rozhodnou zahájit novou profesi, nebo přejít do zcela jiného zaměstnání. Nesnažte se ale spálit všechny mosty, jinak byste toho mohli litovat.

Střelec

Energičtí Střelci si letos mohou začít stanovovat obrovské produkční cíle a pokusit se aktivně změnit svůj život. Buďte opatrní a důslední ve svém jednání, jinak můžete rychle vyhořet a nedosáhnete očekávaných výsledků.

Kozoroh

Kozorozi budou letos na vrcholu svých odborných a tvůrčích schopností. Jakýkoli návrh na změnu zaměstnání nebo nástup do nových pozic pro ně bude prvním krokem k pozitivní změně v životě. Bezpečně se posunou ke svému úspěchu.

Vodnář

Vodnář může mít letos zajímavé pracovní nabídky nebo rozjet vlastní podnikání. Vše bude vypadat nadějně a je možné, že přijde velký úspěch. Snažte se však vybrat ze všech možných nabídek tu nejzajímavější.

Ryby

Rok 2022 bude příznivý pro Ryby s kreativními profesemi a zvyklé pracovat v týmu. To jim přinese mnoho nových nápadů, příležitostí a dokonce objevů, které výrazně zvýší jejich důvěryhodnost na kreativních pozicích.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Horoscope.com