Pracovníci záchranný organizací jsou zvyklí na leccos, ale tento případ nebohého štěněte je zasáhl více, než by čekali!

Zachránci zvířat jsou často svědky srdcervoucích scénářů, které zahrnují naše čtyřnohé přátele. Jedná se o jejich každodenní rutinu a jsou zvyklí téměř na cokoli, ale občas se setkají i se situacemi, které jsou pro ně obzvláště těžké. Takovým případem je i příběh tohoto pejska, který byl nalezen, jak vyje bolestí.

Pracovníci záchranné organizace byli přivoláni na místo, aby objevili nebohé štěně s uťatým uchem, které křičelo a plakalo v bolestech. Jemně vzali malého pejska do náruče a odvezli jej do útulku, kde po očištění a bližším prozkoumání zjistili, že jeho ucho je téměř oddělené od zbytku těla. Není divu, že zažíval takové utrpení.

Pes jménem Banjo potřeboval okamžitou operaci. Naštěstí byl Banjo skutečným bojovníkem a operace byla úspěšná. Období zotavování zvládl jako šampión a zlepšuje se každým dnem.

Teď se mu daří mnohem lépe a dokonce si v útulku vytvořil spoustu přátel. Je to milé a sympatické štěně, které je den ode dne šťastnější, a to zejména díky práci zaměstnanců záchranné organizace.

Podívejte se na záchranu malého Banja na níže uvedeném videu:

My jsme rádi, že malý Banjo vše v pořádku ustál a doufáme, že se i jiní potulní psi dočkají podobných šťastných konců. Pokud souhlasíte, sdílejte tento příběh mezi svými přáteli a rodinou.

Zdroj: addictingstories.org