Přátelství navzdory rozdílům. Papoušek a pes se stali nejlepšími přáteli

Zvířata stejného druhu nemají problém se stát přáteli, vždy nám to připadá roztomilé, ale když dojde na zvířata různých druhů, emoce jsou ještě větší. Záznamy o netradičních přátelstvích mezi zvířaty je na internetu celá řada.

Jak přátelství začalo?

Wendy Albright miluje zvířata a nedávno si přinesla domů štěně černého labradora, který se přidal k jejímu papouškovi, kterému říká Sweet Pea. Papoušek s ní žil již nějakou dobu v Idahu ve Spojených státech. Kromě toho, co si člověk dokáže představit, se pták nechal rychle okouzlit malým štěňátkem a nepřestal k němu projevovat náklonnost od prvního okamžiku, kdy se setkali. Na první pohled šlo o nádherné a dlouhotrvající přátelství.

Milující majitelka se rozhodla sdílet několik zábavných okamžiků se svým papouškem na TikToku a 23. března dostala skvělý nápad dát dohromady před kamerou oba své mazlíčky, aby si každý mohl užít vlastní vtipy o mazlíčcích: „Probuď se a pojď si hrát“ byl titul, který umístila k videu. Držela spící štěně a dovolila papouškovi, aby se ke štěněti přiblížil.

@theparrotlady

🥺 SP Meets Puppy #puppy #puppytiktok #fyp #lab #cute #cockatoo #parrot #baby #love

♬ original sound – The Parrot Lady

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Zoorprendente.com