Jak originálně požádat dívku o ruku. Mladému muži zabral celý proces každý den po dobu jednoho měsíce

Jaký je nejbláznivější příběh o tom, jak muž požádal ženu o ruku? Znáte nějaký? Pokud ne, jeden celkem bizarní bychom pro vás měli. Edi Okoro z Hertfordshiru ve Velké Británii koupil své dívce Cally prsten s úmyslem požádat ji o ruku. Ale pořád se nemohl rozhodnout, jaký je ten správný čas a příležitost, chtěl, aby to stálo opravdu za to. Nakonec našel skutečně originální způsob.

Spontánní improvizátor

Edi o sobě rád tvrdí, že je takový spontánní improvizátor, žádné svíčky a luxusní restaurace od něj nečekejte. Navíc chce být originální a romantika s drahým jídlem a šampaňským mu přišla ohraná. Nakonec přišel na něco opravdu zajímavého. Během jednoho měsíce tedy tajně fotografoval sebe, přítelkyni Cally a prsten. Cally samozřejmě ani netušila, že vůbec nějaký prsten existuje, natož, že ji Edi fotí.

Jaký v tom byl úmysl?

Edi vysvětluje svou logiku: „Bral jsem prsten všude s sebou v naději, že ten správný okamžik nastane v souladu s mým spontánním stylem.“ Asi po měsíci čekání se Edi dočkal a nastala ta chvíle. Bohužel už nevíme, jak žádost přesně proběhla, ale byli bychom raději, kdyby to celé trvalo ještě o něco déle, protože série fotografií, která za tímto účelem vznikla, je skutečně něco famózního.

Vy si ji můžete prohlédnout na níže uvedeném videu:

Úvodní obrázek: Freepik, Zdroj: Happiest.net