Pravda, nebo lež? 10 faktů o erotických masážích

Slyšeli jste někdy něco o erotických masážích? A co se vám v tu chvíli honilo hlavou? Považujete tento typ masáží za zvrácený, nezákonný? Mnoho lidí automaticky předpokládá to nejhorší, mezi veřejností se šíří různé mýty.

Nejlépe byste tyto mýty vyvrátili, kdybyste se na erotickou masáž sami vydali. Jestliže se na to necítíte, tak aspoň čtěte.

1. Je ilegální

Lež. Erotická masáž není ilegální snad nikde na světě, nejde totiž o sexuální služby. Dívky jsou trénované masérky a nenabídnou vám nic jiného než pouhou masáž. Nečekejte sex, a to ani orální.

2. Celé je to pochybné

Lež. Tedy po pravdě řečeno záleží na salonu, do kterého se vydáte. Dobré salony zaměstnávají pouze proškolené masérky a věřte že masáž od nich je opravdové umění.

3. Erotickou masáž dostanete pouze ve vykřičeném domě, v nevěstinci apod.

Lež. Erotická masáž je služba jako každá jiná, nemusíte za ní chodit do žádných nevěstinců. Tyto služby najdete i v centru Prahy.

4. Čeká vás šťastný konec

Pravda. Vyvrcholení sice není primárním cílem erotické masáže, ovšem většinou k němu dochází.

5. Jde čistě o sexuální zážitek

Lež. Odnesete si nejen sexuální, ale také fyzický a duchovní zážitek. Odejdete celkově odpočinutí.

6. Je určená pouze pro muže

Lež. Na erotickou masáž mohou jít ženy, některé salóny nabízí dokonce masáže pro páry. Mimochodem, nezáleží ani na vaší sexuální orientaci.

7. Masérky jsou prostitutky

Lež. O tom už jsme mluvili v jednom bodu výše, ale jde o tak rozšířený omyl, že si to ještě zopakujeme. Masérky nejsou prostitutky, nebudou s vámi mít sex.

8. Nejlepší masáž dostanete od Asiatky

Lež. Tento dojem přetrvává u všech masáží. Mnoho lidí se domnívá, že pokud půjdou na thajskou masáž k Thajce, bude určitě lepší než od české masérky. Není to pravda. Vždy záleží na zkušenostech a vzdělání dané masérky.

9. Je dobrá pro odbourání stresu

Pravda. Dává to smysl už proto, že orgasmus pomáhá redukovat stres. Když si ještě připojíte příjemné hlazení a hnětení celého těla, je relaxace zaručená.

10. Podpoří vaše zdraví

Pravda. Podporuje imunitní systém, redukuje množství bílých krvinek, stimuluje cirkulaci krve. Pozitivních důsledků je mnoho.

Láká vás takový zážitek? Erotické masáže Praha nabízí například salon Angels masáže v Holešovicích.