Pravděpodobnost 1: 200 000. Maminka už třikrát otehotněla s dvojčaty, dohromady s manželem vychovájí už deset dětí

Kosmetička žijící ve státě New York Kimberly Alarcon a její manžel John se stali rodiči až neuvěřitelného počtu dětí. Kimberly třikrát po sobě porodila dvojčata plus měli další čtyři dětí, dohromady tedy deset potomků. Lékaři tvrdí, že pravděpodobnost něčeho takového je 1 : 200 000. Sama Kimberly přiznala, že se bála, když zjistila, že potřetí čeká dvojčata.

Žena měla velké obavy

“Bála jsem se, co lidé řeknou, jestli vůbec budeme místo pro tolik dětí, jestli si můžeme dovolit tolik dětí,” řekla Kimberly. “Všechno se mi v hlavě míchalo, ale můj manžel byl mnohem klidnější, první, co řekl, bylo: ‘Modleme se.’ Pak dodal, že všechno bude v pořádku a naše děti jsou skutečným požehnáním,“ vysvětlila.

Rodiče vychovávají i svého synovce

John a Kimberly nyní vychovávají deset dětí – jejich nejstarší dceři Brittney je 17 let, Sarah 13, Hunterovi 10, Zoey a Zacharymu 6, Olivii a Oliverovi 4 a Kenzy a Kenzley jsou nejmladšími členy rodiny. Narodili se císařským řezem 25. dubna 2022. Kromě toho Alarconovi vychovávají svého synovce, 3letého Kinga.

Maminka pochází z velké rodiny

Sama Kimberly pochází z velké rodiny, má 9 biologických sourozenců a 8 adoptovaných, ale její manžel má pouze jednoho sourozence a vždy toužil po velké rodině. Jeho přání se mu nyní splnilo. Kimberly řekla, že tři po sobě jdoucí dvojčata byla stresující, ale rozhodně stála za to. Netušila, jak vzácný případ to je, dokud její příběh nevyšel v novinách.

Veřejné mínění však bylo ohledně narození třetího páru dvojčat značně rozděleno, rodiče se setkávali s pozitivními i negativními názory. Rodina však o negativní názory nestojí a zaměřuje se pouze na ty pozitivní.

Péče o tak velkou rodinu je náročná

Samozřejmě, že péče o rodinu této velikosti není snadná a občas se najdou i nějaké problémy, ale Kimberly se cítí požehnaná a snaží se žít podle jednoduchého hesla: „Modlete se a odevzdejte se Bohu.“

Úvodní obrázek: S vědomím Kimberly Alarcon, Zdroj: Mirror.co.uk