Předcházejte ucpání tepen. Domácí recept na pročištění cévního systému

Onemocnění koronárních tepen je bohužel velice častým zdravotním problémem, který bez včasného řešení může způsobit mrtvici, ischemické choroby, srdeční infarkt nebo infarkt myokardu. Existuje však určitá cesta ven, budeme-li se snažit onemocnění koronárních tepen předcházet. K tomu je potřeba znát rizikové faktory a dbát na své zdraví pomocí správných přírodních léků.

Vývoj onemocnění koronárních tepen

V průběhu času se usazeniny v cévách mohou nahromadit tak, že ucpou stěny cév natolik, že krev může proudit skrze tepny jen s velkými obtížemi. Dochází tak ke vzniku vysokého krevního tlaku a následně srdečním chorobám nebo infarktu. Jedná se o stav, který se v našem těle prostě a jednoduše děje a záleží jen na nás, jak se budeme o své zdraví starat. Je totiž třeba myslet i na vnitřek svého organismu a řešit věci, které nejsou na první pohled vidět. V tomto případě zkuste pít jednu sklenici denně následujícího nápoje k pročištění svých tepen a rozpuštění usazenin. Dostatečně tak vyčistíte cévní systém a vše bude fungovat tak, jak má.

Domácí recept na pročištění cévního systému

Připravte si ½ hrnku čerstvé rajčatové šťávy, ¼ hrnku citrónové šťávy, 1 feferonku nebo ½ čajové lžičky mletého černého pepře, 1 čajová lžička strouhaného čerstvého zázvoru a 2 menší kořeny celeru. Všechny ingredience nasekejte na malé kousky a vložte do mixéru a důkladně rozmixujte. Výsledný nápoj byste měli pít alespoň 3x denně.

Obrázky: Getty images