Přinášíme Vám 7 tipů, jak přežít Vánoce bez stresu

Nákupy, úklid, pečení cukroví a mnoho dalšího, každoroční stresující rutina. My Vám teď poradíme, jak toto vše zvládnout bez zbytečného stresu.

Nastavte si časový harmonogram

Vezměte si svůj kalendář či diář a jasně si určete, na které dny si naplánujete pečení cukroví, který den se půjdete podívat na Vánoční dárky a kdy si uděláte doma pořádek. Vše Vám hned půjde lehčeji a s klidem.


Vytvořte si seznam Vánočních dárků

Je dobré si ujasnit koho budete chtít na Štědrý den obdarovat. Nesmíme na nikoho zapomenout, proto je dobré udělat si seznam svých blízkých, kterým budete chtít udělat pod stromečkem radost. Také si ujasněte, co by komu udělalo radost, ať nemusíte na poslední chvíli obíhat obchody s tím, že nevíte čím dotyčného obdarovat. Tímto seznamem se vyhnete zbytečným zmatkům.


Jasně si určete finanční rozpočet

Peníze jsou důvodem stresu nejen v období Vánoc. Také je důležité rozvrhnout si, kolik za koho chcete utratit peněz, ale nejen to, také si musíte říct, jak moct chcete utrácet za suroviny na pečení cukroví a dalších pochutin. Udělejte si seznam předpokládaných výdajů, ať potom nejste zaskočeni tím, že si nemůžete dovolit vše, co jste chtěli.


Nebuďte na vše sami, zapojte rodinu

Do vánočních příprav zapojte každého člena z rodiny. Maminka napeče cukroví, tatínek obstará stromeček, děti mohou pomoci s úklidem nebo nazdobit cukroví. Prarodiče mohou pohlídat děti během nakupování dárků.


Black Friday

Blíží se Black Friday a to je období, kdy můžete všechny dárky nakoupit v předstihu a hlavně za výhodné ceny! Pokud Vás tato nabídka nadchnula, tak toto období, které začíná 29. listopadu rozhodně nepropásněte.


Nakupte dárky v internetových e-shopech

Nenašli jste ve svém diáři příliš volného času na nákupy v obchodních domech? Neradi se proplétáte mezi davy lidí? Nemusíte vůbec panikařit! Dárky můžete přeci nakoupit i online z pohodlí domova. Na internetu dnes najdete prakticky cokoliv a ještě za výhodnější ceny než v obchodních domech.

Na e-shopu aboutyou.cz, můžete nalézt stylové oblečení pro muže, ženy a i pro ty nejmenší. Najdete tu vše co sháníte… Trička, košile, kalhoty, boty, módní doplňky a mnoho dalších produktů a to vše za velice příznivé ceny. Pokud chcete ušetřit ještě více, tak Vám můžeme nabídnout Aboutyou slevový kód.

Podobným e-shopem je bonprix.cz, který taktéž nabízí stylové oblečení, ale nejen to. Zde si můžete udělat radost něčím krásným a praktickým do domácnosti, ať už novým pohodlným povlečením nebo krásným svícnem, který Vám rozzáří celou místnost. I zde si můžete vše vybrat za příjemné ceny a využít Bonprix slevový kód.


Darujte sami sobě odpočinek

Vánoční svátky, to je jedno z nejkrásnějších období během roku, jsou to svátky klidu a měli byste si je užít a nebýt stále jen ve spěchu. Udělejte si čas pro rodinu, uvařte si s manželem svařák, pro děti čaj a v klidu se posaďte k televizi a podívejte se na vánoční pohádku a v poklidu nasávejte vánoční atmosféru.