Přírodní detoxikační nápoj na vyčištění jater a zrychlení metabolismu

Játra jsou velkou čističkou lidského těla. Právě tento orgán je první linií, která zachytává toxiny, které do těla vnikají z okolí a nevhodné stravy a zde se čistí krev od nejrůznějších odpadních látek metabolismu.

Pokud své tělo příliš nešetříme a dodáváme do něj spoustu alkoholu, nezdravých potravin a dalších škodlivých látek, anebo se pohybujeme ve znečištěném prostředí, někdy je toho na játra zkrátka příliš moc a mohly by začít ve své činnosti selhávat. To se pak projeví mnoha zdravotními obtížemi, které v pozdější fázi mohou být i nebezpečné. Abyste tomu předešli, můžete svá játra účinně a snadno od toxinů vyčistit a nejenom jim tak ulehčit v jejich činnosti, ale také zrychlit svůj metabolismus a díky tomu i zhubnout.

Hubnutí se zaneřáděnými játry nefunguje

Pokud jste se už několikrát pokoušeli zhubnout, ale přes veškeré vaše snahy na to tělo nereagovalo, pak máte možná problém se znečištěnými játry. Když jsou plné toxinů, metabolismus neprobíhá tak, jak by měl a tělo se zbavuje škodlivin tak, že je vytlačuje do tukových tkání, kde čekají na lepší příští, až se játra opět uzdraví.

Vyzkoušejte proto jednoduchou zeleninovou detoxikační kúru, která pomůže játra škodlivin zbavit, aby vaše tělo a látková výměna mohly zase začít pracovat tak účinně, jako před lety.

Třídenní očistná kúra

Pokud chcete účinně zhubnout a ozdravit své tělo, zkuste následující recept, který pomůže zrychlit váš metabolismus a zbavit se nadbytečných kilogramů. Tento nápoj konzumujte po třikrát denně po dobu tří dnů a během této doby se vyvarujte konzumace těžkých jídel. Namísto nich zařaďte raději čerstvou zeleninu a lehká jídla, která nebudou váš organismus během očisty dále zbytečně zatěžovat.

Na detoxikační nápoj budete potřebovat:

  • 3 citróny
  • 2 natě koriandru
  • 5 řapíkatých celerů
  • 6 sklenic vody

Oloupané citróny, očištěný celer a nasekaný koriandr vhoďte do odšťavňovače a do výsledné šťávy přidejte šest sklenic vody. Dvě sklenice této šťávy vypijte třikrát denně před jídlem po dobu tří dnů. Poté si dejte pauzu na 7 až 10 dní a kúru zopakujte ještě jednou znovu.

Obrázky: Freepik