Profesionální baletka předvádí tanec, který se nepodobá žádnému jinému. Na pódiu se z ní stává „pavoučí žena“

Milena Sidorova je profesionální tanečnice, jež se může pyšnit mnoha oceněními. Nejen, že je neskutečně talentovaná, ale její choreografie a projev se nepodobají ničemu jinému, co jste doposud mohli vidět. Je známá svým neuvěřitelným „pavoučím tancem“. 

Pavouky byla fascinována již od dětství

Milena v jednom z rozhovorů vzpomíná, že už jako dítě byla naprosto uchvácena pavouky. Osminohá stvoření pro ni byla a stále jsou fascinující, jejich jedinečný způsob pohybu, to všechno chtěla umět také. Chtěla prostřednictvím tance interpretovat to, co viděla. Její jedinečný výkon byl výsledkem několikaleté praxe. Milena je neuvěřitelně flexibilní, své tělo v podstatě dokáže proměnit na gumu bez kostí.

 

Končetiny roztahuje jako pavouk

Jakmile začne hudba, Milena se přikrčí k podlaze a nohy a ruce roztáhne tak, že její tělo připomíná obrovského pavouka. Její hlava zůstává na stejné úrovni jako zbytek těla. Je to ohromující pohled, když pohybuje nohama a rukama nahoru a dolů. Ovládá své tělo pozoruhodným způsobem, přestože má jen 4 končetinami, vypadá to, jako kdyby jich měla 8.

Každý pohyb je přesně vypočítaný

Představení je neskutečné a pokračuje tím, že Milena napodobuje lezení po zdi a ve složité pavučině. Každý pohyb je přesný a předem vypočítaný. Její fascinace pavouky se projevuje v jejím vystoupení. Nakonec se jí dostane hlasitého potlesku a Milena se opět proměňuje zpět ve štíhlou krásku.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Shareably.net