Psík, sražený autem, byl považován za mrtvého. Za pár hodin škrábal na dveře domu a toužil se vrátit ke své rodině

Mugsy byl rodinným mazlíčkem Glenna a jeho dětí Megan a Kevina. Celou rodinu jednoho dne zasáhla tragédie, když byl Mugsy sražen autem blízko parku, kde Glenn sledoval své děti, jak si hrají. Okamžitě se rozběhl ke zraněnému zvířeti, vzal jej do náruče a hledal jakékoliv známky života – tlukot srdce nebo dech, ale bohužel bylo pozdě. Zemřel mu v náruči.

Glenn ihned začal pracovat na vykopání hrobu, kam by Mugsyho uložil co nejrychleji, aby jeho děti neviděli, za jakého stavu je pejsek pohřben. “Byl jsem tak naštvaný, že jsem chtěl Mugsyho pohřbít co nejrychleji, abych dětem nemusel nic říkat. Až přišla sedmá hodina večerní,” vypráví Glenn. Když se konečně odhodlal sdělit své rodině celou pravdu, všichni byli velmi smutní a rozhodli se u Mugsyho hrobu vykonat malý obřad na rozloučenou. Vyslovili modlitbu za svého věrného přítele a smířili se s jeho odchodem. Ale v pátek druhý den v 5:30 hodin ráno zaslechli na dveřích povědomé škrábání.

Glenn otevřel dveře a nemohl uvěřit svým očím. Byl naprosto v šoku, když hleděl na svého Mugsyho, jak šťastně vrtí ocasem. Nejdříve byli všichni přesvědčeni o tom, že Glenn pohřbil špatného psa, ale poté si všimli, že je Mugsy celý pokrytý hlínou a jeho oči jsou krvavé. “Mugsy byl celý špinavý, ale jinak se zdál v pořádku,” vypráví Glenn. Rasa Jack Russell teriéra je chována, aby se honila za liškami. Když se tedy Mugsy probudil zasypaný zeminou, zřejmě se domníval, že se jedná o další liščí noru a začal se snadno hrabat ven.

Pro jistotu odvezli Mugsyho k veterináři, který nastínil teorii toho, že Mugsy měl tak zpomalené životní funkce, že se mohl považovat za mrtvého. Každopádně celá rodina měla obrovskou radost, že je Mugsy živý a zdravý a jeho návrat budou zřejmě navždy tak trochu považovat za malý zázrak.

Podívejte se na níže uvedené video vyprávějící o Mugsyho nezvyklém příběhu:

Pokud vás dnešní příběh zaujal, podělte se o něj se svými přáteli a rodinou.

Zdroj: en.stories.newsner.com