Psychologický test na odhalení momentálního strachu. Odpověď prozradí, z čeho máte největší obavy

Zatímco většina osobnostních testů je pro zábavu, psychologické testy, které mohou mít podobu jednoduchých obrázků, se využívají v dnešní době ve školních pedagogických poradnách i při přijímacích pohovorech do zaměstnání, protože odhalují silné i slabé stránky daného uchazeče. Současně jsou tyto testy nadmíru jednoduché, nespočívají v odpovědích na otázky, ale jedná se pouze o obrázek, na který se stačí podívat a odpovědět na jednoduchou otázku, co se v něm skrývá.

Test na odhalení momentálního strachu

U tohoto psychotestu nepřináší odpověď charakteristiku nebo vlastnosti daného jedince, ale odhaluje momentální strach, který dotyčného trápí. Může se tak jednat o překvapivé zjištění o sobě sama. Stačí se zadívat na obrázek a obratem říci, co jako první jste zahlédli? Následně se podívat níže a odhalit tak svůj největší strach.

Stromy

Kdo vidí stromy, ten má trápení po finanční stránce, doslova jej z peněz nebo spíše jejich nedostatku, dosti bolí hlava.

Neurony nebo mozek

Ten, jehož odpověď je mozek nebo neurony, prochází velmi složitým emocionálním vypětím. Pro zklidnění mysli je nutné vyřešit onu milostnou aféru nebo vztahový problém!

Žena

Vidíte siluetu ženy? Jste na velké emocionální křižovatce, kdy jsou vedle vás lidé, kteří vám škodí a vy nevíte, jak situaci vyřešit a dostat se z daného toxického vztahu pryč. Nebojte se proto požádat o radu svého blízkého přítele.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Depor.com