Rádi se inspirujete slavnými osobnostmi a jejich módou? Zvolte luxusní kousky podle vévodkyně ze Sussexu

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu nedávno oznámili očekávání svého prvního potomka. Mnoho z nás se nechává rádo inspirovat slavnými osobnostmi a jedná-li se o členy královské rodiny, tak obzvlášť. Meghan Markle je už nějakou dobu středem pozornosti celého světa a stejně tak se dostává do role módní ikony. Dnes se nechme inspirovat jejím oblečením, v nichž bude každá budoucí maminka jen zářit.

Zde Meghan ohromila černobílým vrškem s květinovými flitrovanými vzory a černou sukní.

Tento model se po vystoupení Meghan na královském britském legionářském festivalu vzpomínek v Royal Albert Hall stal okamžitým výprodejem.

Po přistání na Novém Zélandu vévodkyně vystoupila z letadla v elegantních černých šatech s trenčkotem s krátkými rukávy, manžetami a límcem.

Vévodkyně zazářila v ohromujících bílých šatech dlouhých až k zemi s jiskřivými detaily. Na prst navlékla akvamarínový prsten princezny Diany.

Přidáním populárních barev do jejího šatníku, jenž byl vybrán pro královskou cestu po světě, docílila Meghan těmito šaty správným Fidži vzhledem. Hravé šaty s černými espadrilkami byly vyrobeny místními ženami na Fidži.

Na výlet na Fraserův ostrov zvolila Meghan letní pruhované šaty s vysokým rozparkem na stehně doplněnými jednoduchými hnědými sandálkami.

zdroj: goodhousekeeping.com