Rodiče dvou zdravých chlapců si moc přáli holčičku. To, co jim doktor řekl při prohlídce, obrátilo páru celý svět vzhůru nohama

Všichni jsme určitě už slyšeli větu „dávej si pozor na to, co si přeješ“. Manželé Angie a Gino Colonnovi z jižní Kalifornie však rozhodně dostali víc, než v co doufali, když se modlili za malou holčičku. Není to tak, že by pár nemohl mít děti – ve skutečnosti měli prvního syna už necelý rok po svatbě. Potom, jen o dva roky později, se jim narodil další chlapec.

Sen o rodičovství

Někteří lidé jsou naprosto předurčeni k tomu stát se skvělými rodiči – podobně jako Angie a Gino. Ve skutečnosti už na svém prvním rande probrali jména svých budoucích dětí. Mezitím, ještě, než se vůbec vzali, se Angie a Gino také rozhodli, že chtějí alespoň jednoho chlapce a jednu dívku. Bezpochyby byli tito dva na dobré cestě stát se dokonalým rodičovským párem. Už pár měsíců po svatbě Angie zjistila, že je těhotná. Jen o dva roky později, na začátku roku 2010, Angie překvapila Gina zprávou, že očekávají druhé děťátko. Manželé si rodičovství velmi užívali a se svými dětmi trávili vždy maximum času.

Velká rodina

Angie i Gino rádi sledovali, jak jejich synové rostou a každý den dosahují nových milníků. Bezpochyby to vypadalo, že už mají vše, co by si člověk mohl přát: krásný domov, jeden druhého a dva šťastné zdravé syny. I oni sami si byli vědomi toho, že nemají jediný důvod být nespokojení, ale přesto cítili, že jim chybí určitá ženská energie. Pár let se manželé modlili za holčičku a jednoho dne Angie začala pociťovat ranní nevolnost. Pro jistotu se rozhodla udělat si těhotenský test a nesmírně se zaradovala, když byl pozitivní.

Další dítě

Jakmile to řekla Ginovi, rodiče se nemohli dočkat, až zjistí, jestli konečně budou mít holčičku, kterou si už tak dlouho přáli. I když tušili, že s radostí přijmou i dalšího syna, přeci jen v hloubi duše oba opravdu toužili po holčičce.

Něco nestandardního

Co nejdříve se tedy Angie objednala k lékaři, aby se potvrdilo nejen těhotenství, ale také zda je miminko zdravé a prospívá. Zpočátku vše probíhalo v pořádku. Angie a Gino již byli zkušení rodiče, takže dobře věděli, co je čeká. Když je lékař vyšetřil, sdělil jim neuvěřitelně pozitivní zprávu – čekají holčičku. Šťastný pár už nemohl chtít více. Jenže když se manželé vzpamatovali z počáteční radosti, bylo jasné, že lékař má v očích obavy – a hned věděli, že něco není v pořádku.

Trojčata

Angie a Gino se na okamžik cítili jako by se jim zhroutil svět. Ještě před pár okamžiky byly vděčni za požehnání, že budou mít holčičku, ale nyní se zdálo, že se jejich sny hroutí. Očekávali ty nejhorší možné zprávy, ale namísto toho přišel skutečný šok – Angie neočekává jen jedno, ani dvě děti, ale rovnou trojčata.

Závažné komplikace

Při jedné z kontrol se ukázalo, že děti se nevyvíjejí stejně a ohroženo je i zdraví Angie. Bohužel, aby byla ona a trojčata v bezpečí, museli přijmout extrémní opatření. Aby zajistila, že ona a trojčata zůstanou v bezpečí, doktor naléhal na Angie, aby strávila zbytek těhotenství v nemocnici. Jenže její pobyt v nemocnici neznamenal jen to být téměř šest týdnů sama na své pochyby a obavy, ale také nechat doma samotné dva syna jen s otcem, který musel pracovat, aby rodinu zabezpečil finančně.

Porod

Trojčata od začátku bojovala se zdravotními problémy. Naštěstí byli lékaři na tento scénář více než připraveni a rychle miminkům zajistili potřebnou pomoc a péči. Po náročných týdnech v nemocnici nicméně bylo jasné, že děti přežijí a budou v pořádku. Rodiče nemohli být šťastnější – a tak se plní sny, za které se usilovně modlíte.

Úvodní obrázek: Shutterstock, Zdroj: Hashtagchatter.com